Е-комерція

Zara випустила капсулу з культовими фотографіями на підтримку фонду генома

16:56, 19/07/2021

Бренд Zara запустив проєкт Zaratribute, в рамках якого випущена капсула з фотографіями Пітера Ліндберга. Всі доходи від колекції підуть до фонду досліджень в галузі геноміки Franca Fund, названий на честь давнього редактора Vogue Italia.


Культові фотографії німецького фешн-фотографа Пітера Ліндберга були отпринтовані на білі футболки і толстовки лімітованої колекції Zara. Чорно-білі знімки Кейт Мосс , Лінди Євангелісти, Ембер Валетти, зроблені в 1980-х роках Петером для Vogue Italia, сьогодні стали значною частиною історії моди.

100% виторгу з продажу колекції буде передано до Фонду Franca, названий на честь революційного редактора італійського Vogue Франкі Соццані. Фонд підтримує роботу з профілактичної геноміки. Фінансування піде безпосередньо на проєкт з секвенування генома BABYSEQ, який орієнтований на прискорення профілактичної медицини та усунення расових відмінностей в області геноміки. Проведені дослідження допоможуть персоналізувати медичні послуги в майбутньому.

Ідея створення проєкт Zaratribute належить дочці творця імперії Inditex Марті Ортега. Будучи фанатом творчості Ліндберга, вона хотіла зробити його спадщина доступним для кожного.

Придбати речі з капсули можна з 15 липня на офіційному сайті Zara.