Е-комерція

Zara не збирається закривати свої офлайн-магазини заради онлайн-продажів

14:42, 21/07/2021

Іспанська ритейлер Zara не збирається закривати свої магазини заради розвитку онлайн-бізнесу. Про це в  інтерв’ю для Financial Times повідомив голова Inditex Пабло Ісла. На його думку, майбутнє галузі за гібридним підходом, який з’єднає традиційний ритейл і онлайн-сервіси.

«Відтоді, як ми почали продаж через інтернет, для мене стало нав’язливою ідеєю, що вони повинні бути повністю інтегровані з магазинами. Ми ніколи не хотіли вести окремий бізнес в мережі, навіть не дивлячись на те, що з онлайн-продажами, які принесли нам торік € 6,6 млрд, ми є світовим лідером в області онлайн-моди», – зазначив Ісла.

Одна з головних причин, по якій магазини Zara залишаються такі важливі для розвитку бренду, полягає в тому, що це найкраще місце, де можна побачити, які товари користуються популярністю у покупців, пояснили FT в компанії.

Як пише FT, Zara почала приймати онлайн-замовлення у 2010 році. До 2019-го їх частка від всієї виторгу бренду в € 28 млрд склала лише 14%. Однак уже у 2020 році вона зросла до 32%, а замовлення, зроблені на сайті і в мобільному додатку Zara, принесли близько € 1,2 млрд. 

Нагадаємо , Zara планувала закрити понад тисячу магазинів в світі не дивлячись на раніше укладені угоди компанії з іспанськими профспілками в створення робочих місць.