Люди Е&L

ZALESOVA – єдина річ, яку Ти обираєш – це Все

11:51, 13/10/2020

Ми не вишукуємо недоліків у природі. Асиметрію, текстуру, гру кольорів людське око і душа сприймають трепетно, з захопленням. Критичний погляд пом’якшується та заново фокусує на собі усі грані світу, якими б дивними та «дикими» вони не були. Ми ніколи не дорікнемо хмарам у їх надмірному скупченні, чи осінньому листю у зайвій яскравості. Найдрібніші деталі природи пробуджують почуття поваги до Землі, котра, як і завжди, робить свою справу, попри умовні «недоліки».

Чому б не перенести це на одяг? Одяг як спосіб передачі власного «Я», ідеального хіба що у своїй специфічності. ZALESOVA – це коли довіряєш натхненню, експериментуєш із тонкими фібрами душі, які своїм сплетінням формують творчу матерію. Форма не є можливою без змісту, який ми вкладаємо у неї. Якби ми могли чесно зізнатися про власні бажання, зрозуміли б, що всього лише хочемо бути собою.

Індивідуалізм – це позиція, що підкреслює цінність особистості. ZALESOVA – одяг, що пропагує індивідуалізм. Думка про прагнення до ідеалу тьмяніє перед Усесвітом, який міститься у кожній окремій людині.

Єдина річ, яку Ти обираєш – це Все.

В колекції бренду домінують класичні mono-кольори – чорний та білий, а також акцентні синій та металік. Використані альтернативні тканини, властивості яких дозволяють максимально довго зберігати первинний вигляд речей:

 • Полірований котон з напиленням;

 • Неопрен (тканина з суміші волокон віскози та еластану);

 • Поплін;

 • Віскоза;

 • Джинс з оксамитовим напиленням.

Конструктивно колекція побудована на контрастах кольорів, об’ємів і фактур, поєднанні легких тканин із важкими та щільними.

ZALESOVA –  THE ONLY THING I WANT IS EVERYTHING.

Бренд засновано у 2018 році.

Дизайнер – Надія Ковальчук.