Е-комерція

Zalando запускає платформу речей б/у

14:10, 22/09/2020

Zalando починає пропонувати одяг секонд-хенд: клієнти зможуть «продавати» свої ношені речі через платформу, але замість грошей, вони отримуватимуть подарунковий сертифікат або жертвуватимуть зароблене на благодійну організацію.

Про це передає retaildetail.

Відтепер споживачі в Німеччині та Іспанії зможуть купувати та продавати секонд-хенди у Zalando. З початку жовтня клієнти в Бельгії, Нідерландах, Франції та Польщі також зможуть це зробити. Клієнти можуть автоматично реєструвати товари, які вони придбали в Zalando, для продажу, але також можуть завантажувати товари, які вони придбали в іншому місці.
 

“Запуск Zalando Pre-owner є важливим етапом у шляху компанії до того, щоб стати відправною точкою для моди”, – заявляє компанія.

Rival Asos вже деякий час має відділ секонд-хенду, а інші великі гравці моди, в тому числі H&M Group, зараз також зосереджуються на моді, що вживається у власності. На відміну від багатьох інших секонд-хендів, Zalando не пов’язує історію сталого розвитку з ініціативою. Ідея полягає в тому, що клієнти можуть обміняти предмети, які вони більше не носять, на нові речі.

“Інтерес до мод, що належать до них, великий і зростає, особливо серед тисячоліть. Ми знаємо, що наші клієнти люблять звільняти місце у своїх шафах, надаючи своїм речам друге життя і обмінюючи їх на щось нове. І все ж, клієнти пропускають легку і надійне рішення, яке поєднує в собі все: легкий обмін предметами, які вони більше не хочуть носити, і приємний досвід під час покупок в Інтернеті товарів, що належать їм до власності. Zalando – це перша платформа моди, яка широко відповідає цим потребам клієнтів”, – говорить Жасінта Де Грааф, керівник Заландо-Бенілюкс.