Е-комерція

Zalando розширюється на Литву, Словаччину та Словенію

10:53, 08/06/2021

Zalando відкрив свій Інтернет-магазин та платформу в Литві, Словаччині та Словенії. Німецький модний гігант також оголосив, що цього року буде розширений до Хорватії, Естонії та Латвії, а наступного року – до Угорщини та Румунії.

Zalando вже був дуже відомим інтернет-магазином модної торгівлі в Європі, але з експансією у Східній Європі він наближається до своєї мети – стати відправною точкою для моди в Європі.

«Ми дуже раді вітати клієнтів в Литві, Словаччині та Словенії, в результаті чого їм найцікавіші варіанти моди з кращим зручністю судженням і досвідом на своїх ринках», – Ліза Miczaika, віцепрезидент Центральної Європи в Zalando.

Місцеві бренди можуть долучитися до партнерської програми

Бренди та роздрібні торговці, які вже продають свою продукцію на міжнародному рівні через платформу Zalando, зможуть зв’язатись із замовниками на цих трьох ринках. З іншого боку, місцеві бренди з Литви, Словаччини та Словенії можуть подати заявку на приєднання до партнерської програми Zalando, якщо вони хочуть використовувати платформу для продажу своєї продукції в Інтернеті по всій Європі.

Подальше розширення по всій Європі

Разом з тим, коли Zalando оголосив про експансію на згадані ринки, він також виявив, що планує подальше розширення. Пізніше цього року він відкриє свою платформу для клієнтів у Хорватії, Естонії та Латвії, а в 2022 р. Також розшириться до Угорщини та Румунії.