Е-комерція

Zalando розширює Zircle до Швеції та Данії

14:54, 23/02/2021

Zalando розширив свій власний інтернет-магазин Zircle до Скандинавії. Клієнти у Швеції та Данії тепер також можуть придбати моду, що перебуває у власності, через цю онлайн-платформу. І є цілком логічна причина для цього конкретного розширення до Скандинавії.

І це тому, що нещодавнє опитування компанії показало, що кожен другий клієнт Zalando у Швеції та Данії розглядає можливість придбання мод, що належать їм, протягом наступних шести місяців. А тепер можуть, бо Zircle.se та Zircle.dk живуть.

Zircle.se та Zircle.dk зараз працюють.

“Все це поєднується із зовнішнім виглядом, відчуттями та зручністю Zalando, завдяки чому понад 100 000 модних виробів відомих брендів тепер доступні для всіх клієнтів Zalando на цих двох ринках у Північній Європі”, – пояснює модна компанія.

Потримана категорія

Zircle був випущений в Німеччині у 2019 році. Для Zalando це було чудовим тестом побачити та дізнатись, як працюючий у минулому досвід роботи з покупками працює для своїх клієнтів і як його можна додатково масштабувати та вдосконалювати. Роздрібний продавець мод інтегрував категорію, що перебуває у власності, у свій Інтернет-магазин у Німеччині, Іспанії, Бельгії, Франції, Нідерландах та Польщі у 2020 році.

Захоплений розширенням Zircle по всій Європі.

“Ми дуже раді розширити Zircle до Швеції та Данії”, – каже Марейке Хаммель, директор UX Recommerce в Zalando. “За останні два роки з часу запуску Zircle в Німеччині та розширення по всій Європі ми зібрали багато знань, які допомогли покращити взаємодію з клієнтами під час покупок на Zircle”.

Джерело: ecommercenews.