Е-комерція

Zalando купує технологію 3D сканування тіла

10:56, 21/10/2020

Модний ритейлер Zalando набуває швейцарського розробника технології мобільного сканування тіла. Стартап Fision з Цюріха повинен дозволити покупцям і брендам більш точно визначати розміри одягу і скоротити кількість повернень, повідомляє RetailDetail.

Гігант роздрібної торгівлі Zalando хоче вирішити «найважливіше завдання індустрії моди» з придбанням швейцарського стартапу Fision: пошук відповідних розмірів і розмірів. Fision – творець програми для 3D-сканування тіла і віртуальної примірочної, які дозволяють споживачам побачити, як одяг буде сидіти на них. Завдяки комп’ютерному зору, штучного інтелекту та аналізу даних швейцарська компанія створює віртуальні 3D-скани тіла і моделі одягу.

Зараз планується інтегрувати цю технологію і в платформу Zalando: скоро клієнти зможуть використовувати програмне забезпечення для сканування розмірів свого тіла і, таким чином, отримувати більш точні рекомендації про те, які розміри одягу їм підійдуть. Це, своєю чергою, дозволить брендам вперше отримати уявлення про те, наскільки добре їх асортимент відповідає розміру і потребам цільової групи, що дозволить їм виробляти одяг більш підходящого розміру в довгостроковій перспективі.

Сьогодні Zalando вже використовує історію покупок і повернень, щоб дати їм рекомендації по вибору розмірів – як мінімум для 50% всіх замовлень. Поглинання також знаменує собою народження справжнього технологічного центру в Цюріху: місто є одним з найбільших технологічних центрів в Європі, і берлінська компанія хоче залучити туди ще більше талантів.

Источник: trademaster.