Логістика

Zalando доставляє замовлення Adidas у Франції

12:56, 22/08/2019

Zalando та Adidas співпрацюватимуть з метою створення центру багатоканальної доставки у Парижі. Клієнти, які купують товари в Інтернеті на французькому веб-сайті Adidas, тепер можуть замовити доставку товару в той же день, завдяки Zalando, яка реалізує доставку.

Zalando та Adidas заявили, що зараз відбувається тестування “найбільш еффективних логістичних моделей”. Для Zalando це перший досвід з багатоканальними моделями. Завдяки цьому пілотному проекту, який розпочався на початку серпня, німецька компанія хоче надати бренд-партнерам додаткові та простіші способи підключення до платформи Zalando.

Партнерство дозволяє швидше доставляти товари клієнтам і це вже відчули перші клієнти Adidas в Парижі. Вони отримали свої замовлення у звичному упакуванні протягом двох годин того ж дня, – пояснює Zalando. Посилки упаковуються в логістичному центрі Zalando у фірмову коробку.

“Цей проект – важливий крок у стратегії розвитку нашої платформи”, – прокоментував Ян Бартельс із Zalando. «Ми дуже раді співпраці з Adidas, який став нашим партнером у проекті, котрий створює нові зручності для клієнтів. Клієнти Adidas виграють від швидшої доставки, а клієнти Zalando виграють, оскільки проект дозволяє нам пришвидшити доставку товарів до одного дня”