Логістика

Zakaz.ua запустив доставку з METRO ще в одному місті

14:32, 21/05/2020

Миколаїв став вже 11-им містом на карті України, де сервіс доставки продуктів з супермаркетів Zakaz.ua надаватиме свої послуги. Жителі міста можуть обирати усе необхідне з широкого асортименту гіпермаркету METRO: онлайн-вітрина налічує понад 18,5 тис. одиниць товарів.

Про це повідомила пресслужба компанії у своєму пресрелізі.

Щоб зробити замовлення, потрібно зайти на сайт або у мобільний додаток Zakaz.ua, ввести адресу, зібрати продукти у кошик та оформити замовлення. Для зручності клієнтів усі товари розбиті на категорії, а також є окрема вкладка з діючими акційними пропозиціями. Водночас ціни онлайн не відрізняються від цін, що вказані на полицях магазину. Усі замовлення збирають професійні комплектувальники за правилами товарного сусідства, а продукти перевозяться зі збереженням правильного температурного режиму. Наявні різні форми оплати: кур’єрові за фактом отримання, карткою на сайті та безготівковим платежем для корпоративних клієнтів.

Сервіс Zakaz.ua доставляє будь-які замовлення, незалежно від їх ваги та об’єму.  Отримати продукти можна щодня, в рамках зручних 2-годинних вікон з 10:00 до 22:00. Мінімальна вартість доставки становить 69 грн. Доступна опція самовивозу вартістю 24 грн з гіпермаркету METRO, що на проспекті Героїв України, 9Д.

“Zakaz.ua щодня працює над тим, аби клієнти отримували продукти найвищої якості максимально оперативно. У Миколаєві наші кур’єри доставляють замовлення у найвіддаленіші куточки міста, що дозволяє містянам витрачати менше часу на рутинні закупівлі, і більше – на дозвілля з рідними”, коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

Нагадаємо, у квітні Zakaz.ua надав допомогу найбільш вразливим категоріям киян у розмірі 1 млн грн.