Е-комерція

Zakaz.ua безкоштовно доставить продукти для людей літнього віку на 1 млн грн

17:17, 02/04/2020

Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua у квітні долучається до соціальної ініціативи Департаменту соціальної політики КМДА, яка покликана забезпечити товарами першої необхідності найбільш вразливих киян, зокрема людей літнього віку та людей з обмеженими можливостями. Компанія запрошує долучитись до ініціативи усіх охочих.

Про це повідомила прес-служба компанії у прес-релізі.

Протягом квітня Zakaz.ua безкоштовно доставить 1 000 продуктових наборів мешканцям столиці, які знаходяться у зоні підвищеного ризику під час нинішньої епідемії коронавірусу. До набору входитиме найнеобхідніше: хліб, крупи, олія, молочні та м’ясні продукти, солодощі, овочі, фрукти, а також засоби особистої гігієни.

На меті – убезпечити найбільш вразливих до захворювання від зайвого ризику та допомогти їм дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо самоізоляції.

“Для багатьох із нас необхідність самоізоляції створює незручності, але є ті, кому ці незручності долати значно складніше. Самотні люди поважного віку, тяжко хворі, люди з обмеженими можливостями, сьогодні найбільш вразливі, бо кожен похід у магазин для них – це ризик інфекційної хвороби, у тому числі коронавірусу. У таких кризових ситуаціях ми повинні підтримувати одне одного, тож раді взяти на себе невелику частину рутини дідуся чи бабусі. Запрошуємо усіх підтримати тих, хто зараз потребує цього найбільше”,коментує Андрій Курський, CEO Zakaz.ua.

“Чудово, що бізнес проявляє ініціативу та готовий допомагати не словом, а ділом! Ми готові активно сприяти цій програмі, адже маємо в Києві дуже багато людей, які сьогодні, як ніколи, потребують підтримки. Такі благодійні акції дозволяють не лише допомогти із продуктами першої необхідності малозабезпеченим та самотнім людям поважного віку, а й додати їм впевненості  у завтрашньому дні!”, – говорить Ігор Ліскі, представник Київського волонтерського штабу у протидії COVID-19.

Команда Zakaz.ua закликає долучитися до ініціативи усіх небайдужих – зараз час бути одне одному добрими сусідами.

Нагадаємо, Kabanchik.ua запустив додаток для доставки продуктів, ліків і посилок.