Події Е&L

За пів року український Facebook виріс до 16 млн, а Instagram – до 14 млн: дослідження

15:20, 26/01/2021

Українська аудиторія Facebook і Instagram з липня 2020 року зросла кожна на 1 млн: до 16 і 14 млн відповідно. Кількість користувачів Facebook Messenger зросла на 800 000 до 10 млн. Такі дані опубліковані в дослідженні цих мереж, яке раз у пів року проводить агентство plusone.

Динаміка зростання аудиторій соцмереж:

Тут і далі – графіки plusone

Всього через рекламні інструменти Facebook в Україні зараз доступна аудиторія в 22 млн.

Українські користувачі все менше гуглять Facebook, але автори дослідження пов’язують це з тим, що у більшості вже стоїть додаток:

Укладачі дослідження відзначають, що за останні пів року в 6 обласних центрах кількість Facebook-користувачів зменшилася, але мережа продовжує рости коштом невеликих міст.

Майже у всіх областях Facebook популярнішим, ніж Instagram.

Найвища проникнення Instagram – в Київській (51%), Одеській (42%) і Дніпропетровській (41% областях). Найнижче – в Кіровоградській області (25%):

Instagram випереджає Facebook за часткою користувачів серед українців до 29 років.

А серед 18-23-річних рівень проникнення може бути вище 100% (тому що у молодих користувачів може бути по кілька облікових записів).

В українському Facebook, як і раніше, користувачів-жінок більше, ніж користувачів-чоловіків:

Абсолютна більшість українських користувачів заходять в Facebook з мобільного. Тільки з ПК заходять в мережу всього 600 000 користувачів, а тільки з мобільного – 11,55 млн (і це число трохи зросла в порівнянні з липнем минулого року).

Джерело: ain.ua.