Люди Е&L

Юристи Crocs виступають у суді проти компаній, що наслідують їх бренд

10:17, 09/08/2021

Юристи Crocs активно взялися за захист від наслідувачів. У червні вони подали скаргу до Комісії з міжнародної торгівлі США (ITC) з вимогою припинити імпорт взуття, яка порушує торговельні марки Crocs. У скарзі на 175 сторінок юристи вказали 23 компанії, які копіюють взуття Crocs, серед них відомий нам бренд Skechers. Комісія прийняла скаргу і почала розслідування проти цих компаній.

На цьому Crocs не зупинилися і подали позови не тільки проти виробників взуття, а й проти рітейлерів. У позові юристи нагадали, що знаковий дизайн Crocs захищений об’ємними марками, взуття продається мільйонами і споживачі асоціюють всю подібну взуття тільки з Crocs. Виробників традиційно звинуватили в тому, що вони спеціально копіюють Crocs, використовують їх імідж і вводять споживачів в оману. Рітейлери, серед яких Wallmart, звинувачуються у продажу підробок за $ 10, що завдає непоправної шкоди для Crocs.

Daniel Hart, головний юрист Crocs, заявив, що ці дії показують рішучість бренду захищати свою культову ДНК і інтелектуальну власність, і Crocs не потерплять ті компанії, які вирішили безкоштовно скористатися напрацюваннями бренду.