Події Е&L

YouTube відмовився публікувати відео з підсумками 2020 року

14:51, 16/11/2020

У відеосервісі 2020 рік назвали «зовсім іншим».

YouTube не буде публікувати топ найпопулярніших відео 2020 року, оскільки «2020 є зовсім іншим». Про це відеосервіс повідомив у Twitter.

«Починаючи з 2010 року ми завершували кожний рік Rewind, згадуючи найбільш успішних авторів, відео та тренди. Подобається вам це чи ви памʼятаєте тільки 2018 рік завжди мав ставати святом для вас. Але 2020 рік був іншим. І здається неправильним вдавати, ніби це не так. Тому цього року ми беремо перерву з Rewind»,— зазначили в компанії.

Відео YouTube Rewind 2018, що отримало найбільшу кількість дизлайків за всю історію YouTube. Відео отримало понад 18 мільйонів дизлайків і 2,9 мільйона лайків. Цей ролик вважається таким, що отримав найбільшу кількість дизлайків за всю історію YouTube. video. Ініціативу платформи підтримали користувачі Twitter.

«Правильне рішення. Так ви не отримаєте 4 млн дизлайків», – написав користувач Twitter під ніком Mr.Roach.

Нагадаємо, найпопулярнішим на YouTube стало відео південнокорейської компанії Pinkfong «Baby Shark». Його переглянули понад 7 мільярдів раз. Дитяча пісня про сімейство акул випередила попереднього рекордсмена — латиноамериканського співака Луїса Фонса з піснею «Despacito».

За матеріалами https://ms.detector.media