Події Е&L

Yoox запускає платформу для покоління Z

16:04, 07/06/2021

Італійський онлайн-рітейлер Yoox, що представляє люксові товари зі знижкою, запустив Hi_GuyZ! – інтернет-платформу, присвячену поколінню Z. Починаючи з 1 червня проєкт висвітлює перспективних дизайнерів і бренди, такі сталого розвитку, повідомляє Vogue Business.

Концептуальний магазин створювався з урахуванням надихаючих образів, мудбордів, пропозицій і слів, що відображають культуру покоління Z. Враховувалося різноманітність молодих людей. Бренд зробив спеціальну добірку моделей, що відображають стиль покоління, народженого в період з 1997 по 2015 рік.

«Ідея полягала в тому, щоб створити щось гостинне, комфортне і наближене до їх інтересам і поглядам. Ми хочемо переконатися, що вони відчувають себе як вдома і натхненні, – розповів Паоло Масчо, президент модного підрозділи Yoox Net-a-Porter Group. – У нас вже є клієнти в віці від 15 до 25 років, і вже є багато брендів, які залучають цю аудиторію, але ми хочемо створити віртуальний простір, де молоді люди дійсно зможуть зустрічатися і встановлювати своє бачення ».

Мета компанії – залучити нових клієнтів, збільшивши відсоток покупців Z з 7% до 20%. Hi_GuyZ! враховує переваги покоління, в тому числі інтерес до знижок. Бізнес-модель Yoox полягає в тому, щоб скуповувати надлишкові або непродані товари попередніх сезонів і продавати їх за зниженими цінами. Хоч тисячний асортимент брендів, для Hi_GuyZ! були відібрані лише кілька сотень, на підставі даних про покупців. У число вибраних брендів увійшли: Jacquemus, Fear of God, A-Cold-Wall, Our Legacy, Heron Preston, Nike, Palm Angels і The North Face і інші.

Джерело: fashionnetwork.