Лайфхаки

Ксенія Савчук

Як запустити рекламу в TikTok? Розбираємо рекламний кабінет, налаштування та можливості

15:33, 19/03/2021

У липні 2020 року TikTok запустив рекламну платформу TikTok Ads Manager, вона орієнтована на малий і середній бізнес і відкриває невеликим компаніям рекламні можливості платформи, які раніше були їм недоступні. Також TikTok анонсував програму підтримки компаній, які постраждали від пандемії, і надає їм $ 300 на баланс рекламного кабінету. Таким чином, осінь 2020 року – ідеальний час, щоб почати працювати з рекламою в TikTok.
Ця стаття – покрокове керівництво: від створення особистого кабінету до запуску реклами в TikTok. Тримайте його під рукою, коли будете запускати свою першу кампанію.

особливості майданчики 

TikTok – це популярна платформа для дистрибуції коротких вертикальних відео, які зазвичай зняті на смартфон, а також наймолодша соцмережа – ТікТок з’явився в 2018 році. 
Додаток запустила команда розробників відеохостингу Douyin, який доступний тільки на території Китаю. Вони хотіли розвивати продукт, не порушуючи закони своєї країни, тому зробили аналог сервісу для світового ринку.

Специфіка аудиторії

За даними дослідження Mediascope, число активних користувачів програми – понад 20 мільйонів осіб щомісяця. Це люди, які мають середній дохід або вище середнього. Велика частина аудиторії – підлітки та молоді люди у віці від 12 до 24 років, але є і користувачі інших вікових категорій. При цьому чоловіків і жінок приблизно однакова кількість:
При цьому користувач TikTok щодня проводить в середньому по 27 хвилин в додатку, за даними за травень 2020. 

Початок роботи: як створити рекламний кабінет

Натисніть тут, щоб створити рекламний аккаунт. У вікні, вкажіть регіон – Russian Federation. А також виберіть тип облікового запису: 

 • Бізнес – підходить для просування товарів і послуг компанії (потрібно буде заповнити інформацію про компанію).
 • Індивідуальний – підходить для просування, наприклад, особистого сайту. 

У правому верхньому куті можна змінити мову інтерфейсу на російську. Переклад достатньо кривої, але якщо ви погано розумієте по-англійськи, це стане в пригоді.
Далі алгоритм різниться в залежності від типу облікового запису. У цій статті ми розглянемо створення бізнес-акаунта і роботу з ним.

read-also-img

Читайте також:

Таргетована реклама в Instagram: як налаштувати всередині соцмережі та через Ads Manager. Якщо виберете тип «Бізнес», швидше за все, ви побачите ось таке спливаюче вікно:
Ця пропозиція взяти участь в програмі TikTok Back to Business – в рамках неї малий і середній бізнес може отримати бонус у розмірі $ 300 на баланс рекламного кабінету. Використовувати бонус можна до 31 грудня 2020. Щоб взяти участь в програмі, потрібно вказати дані вашої компанії. Вони проходять модерацію близько трьох днів, тому ви можете створити обліковий запис, відразу заповнити дані та тільки потім розібратися з настройками реклами. Так ви заощадите час на очікуванні. Перейти до заповнення даних про компанію можна за допомогою верхнього меню після того, як ви створите аккаунт:
Докладну інструкцію щодо заповнення розділу дивіться в кроці 4, а поки створімо акаунт. 

Закрийте спливаюче вікно і заповніть ваші контактні дані як власника аккаунта. Вкажіть адресу електронної пошти або номер телефону, створіть і підтвердить пароль:
Також вам потрібно запросити код перевірки, він прийде на вказану адресу пошти або номер телефону. Введіть код у відповідне поле і натисніть кнопку «Зареєструватися» – вона стане активна, коли всі поля форми будуть заповнені.
Після цього заповніть інформацію про акаунт. Тут є пара моментів, на які потрібно звернути увагу:

Краще, якщо назва облікового запису буде відповідати проєкту, для якого ви будете запускати рекламу – згодом ви можете створити кілька акаунтів, тоді осмислені та зрозумілі назви спростять роботу.

Виберіть часовий пояс, в якому перебуваєте, або той, для якого плануєте запускати рекламу – час показу оголошень буде налаштовуватися по цій таймзоні.

Крок 1. Створюємо рекламну кампанію

Структура рекламного кабінету TikTok складається з трьох компонентів: 

 1. Рекламних кампаній.
 2. Груп оголошень.
 3. Оголошень.


Перший крок створення кампанії – вибір мети .
Всі рекламні цілі в TikTok діляться на три категорії:

 • Поінформованість. На момент написання статті в цій категорії представлена тільки одна мета – Охоплення. Вибирайте її, щоб підвищити впізнаваність вашого бренду.
 • Розгляд – категорія, до якої входять цілі для залучення аудиторії до ваших ресурсів. Для сайту вибирайте мета Трафік. Вибирайте мета встановити програму, якщо хочете вести користувачів у ваш мобільний додаток. Якщо хочете, щоб ваше рекламне відео подивилися якомога більше людей, вибирайте мета Перегляди відео.
 • Конверсії – категорія, до якої відносяться цілі, покликані спонукати користувачів здійснювати цільові дії на сайті. На момент написання статті в цій категорії також представлена тільки одна мета – Переходи.

Виберіть мета, яка відповідає завданням рекламної кампанії. Залежно від вашого вибору подальші настройки будуть відрізнятися. Не натискайте кнопку «Продовжити»! Спочатку вкажіть назву кампанії та бюджет – ці блоки знаходяться нижче на цій же сторінці. Інакше рекламний бюджет буде за замовчуванням витрачатися без обмежень.
У налаштуваннях є три пункти:

 1. Назва кампанії. Система генерує його автоматично, але ви можете його змінити. Задайте зрозумілу назву, щоб згодом легко орієнтуватися в списку кампаній і звітах.
 2. А/Б-тестування. Можливість порівняти показники ефективності двох варіантів будь-якої складової рекламної кампанії. У пункті “Змінними” (він з’явиться, якщо пересунути слайдер в положення «включено») вкажіть, що саме ви маєте намір порівнювати.Вперше доступний тільки один варіант – «Трафік», він дозволяє порівняти, як на один і той же креатив реагують різні аудиторії.
 3. Бюджет. Вкажіть суму, яку готові витратити на рекламну кампанію. Є три варіанти:
  • Без обмежень – в цьому випадку потрібно встановити обмеження витрат на рівні групи оголошень.
  • Всього – максимальна сума, яку ви готові витратити за час роботи кампанії. Вибравши цей варіант, ви зможете вказати денний бюджет на рівні групи оголошень, щоб витрати розподілялися рівномірно.
  • Щоденний бюджет – максимальна сума, яку ви готові витрачати на рекламу в день. При такій настройці на рівні групи оголошень ви не зможете встановити загальний бюджет – тільки денний.

Виберіть підходящий вам варіант і вкажіть мінімальну суму. За правилами TikTok вона не може бути менш як 5 000 рублів.
Ось тепер натисніть кнопку «Продовжити».

Крок 2. Створюємо групу оголошень

Спочатку вкажіть зрозуміле вам назву групи оголошень. Їх може бути кілька, тому зрозумілість важлива.

Вибір місць розміщення

Далі потрібно вибрати місця для показу реклами: це може бути автоматичне розміщення, а можна вказати місця вручну. Ми рекомендуємо другий варіант:
Є чотири місця розміщення реклами, які доступні в TikTok Ads:

 1. TikTok – реклама буде показуватися тільки всередині соцмережі.
 2. Реклама в додатках: TopBuzz, BuzzVideo, News Republic і BaBe.
 3. Helo – «провідна соціальна медіаплатформа Індії» – недоступно в Росії.
 4. Pangle – TikTok Audience Network.

Таким чином, якщо ви плануєте показувати рекламу жителям Росії, вам доступно тільки одне місце розміщення – перше. Якщо ж ви запускаєте рекламу на жителів інших країн, звіртеся зі списком доступних місць розміщення для різних країн.

Налаштування оголошення

Після цього виберіть тип просування. Залежно від мети кампанії ви можете вибрати мобільний додаток або вказати адресу сайту, куди хочете вести користувачів. 
Увага! Якщо ви ведете людей в додаток, спочатку його потрібно додати в розділ «Бібліотека» рекламної платформи TikTok, як це зробити розглянемо далі – в настройках спеціальної користувальницької аудиторії.
Якщо вибираєте варіант з сайтом, в «Додаткових параметрах» ви можете вказати піксель TikTok, якщо хочете відстежувати дії користувачів на сайті. Спочатку піксель потрібно створити та налаштувати, як це робити, розглянемо далі.
Після цього потрібно заповнити основну інформацію про рекламну кампанію:

 1. Псевдонім – назва компанії, бренду або продукту, яке буде показано разом з вашою рекламою як опис.
 2. Зображення профілю – воно буде показано разом з рекламою. Використовуйте квадратне зображення вагою до 50 КБ.
 3. Категорія – то є категорія реклами, вона потрібна для більш ефективної оптимізації. Виберіть відповідну категорію зі списку. Пам’ятайте, що майже у всіх представлених категоріях є підкатегорії, вони представлені в випадних списках, наявність такого списку позначено стрілкою.

Ключові слова – теги, які відповідають тематиці оголошення і сайту, на який ви ведете користувачів. Вони потрібні для роботи алгоритмів оптимізації реклами TikTok. Вкажіть не більше 20 ключових слів.
Тут же ви можете дозволити користувачам коментувати та завантажувати ваші відео або обмежити цю можливість – для цього переведіть відповідні слайдери.

Налаштування аудиторії

Щоб налаштувати аудиторію оголошення, вам потрібно задати параметри користувачів – націлити. Також ви можете вибрати для користувача аудиторію або створити look-alike аудиторію. Розглянемо послідовність дій в кожному з цих випадків.

1. Налаштовуємо таргетинг

демографічні дані

 1. Розташування: ви можете вибрати всю країну цілком або конкретні регіони – більш точний таргетинг недоступний.
 2. Вкажіть стать вашої цільової аудиторії.
 3. Виберіть вікові категорії – їх може бути кілька.
 4. Вкажіть мову – російську. Ви можете залишити значення за замовчуванням – «Без обмежень», проте TikTok рекомендує вибирати мову і створювати креатив відповідно до основної мовою вашої цільової аудиторії. Це допоможе отримати більше цільових показів.

Категорії інтересів Тут представлений довгий список категорій і підкатегорій, скористайтеся пошуком і виберіть ті, що відповідають вашій рекламі:
параметри пристрою У TikTok Ads представлений досить докладний список параметрів, які дозволяють зібрати в аудиторію власників певних типів пристроїв: починаючи від типу і версії операційної системи, закінчуючи типом з’єднання і оператором зв’язку, яких для Росії представлено чотири.
Обмеження аудиторії за типом операційної системи потрібно, якщо ви рекламуєте додаток – в цьому випадку потрібно створити різні аудиторії та групи оголошень для iOS і Android.
Важливо! У цьому блоці можна включити збір користувачів, які відреагували на рекламу, в окрему аудиторію. Для цього потрібно окремо створити для користувача аудиторію типу «Залучення».

2. Призначені для користувача аудиторії

Якщо ви вперше налаштовуєте рекламу та у вас немає готових аудиторій, вам потрібно їх створити. Для цього перейдіть в розділ «Бібліотека» пункт «Аудиторія» або натисніть на іконку створення нової аудиторії в інтерфейсі налаштувань:
Ви опинитеся на сторінці управління аудиторіями. Щоб додати нову, натисніть кнопку «Створити аудиторію»:
У вікні, виберіть «Створити користувача аудиторію»:
У TikTok є чотири варіанти для користувача аудиторій:

 1. Залученість.
 2. З файлу з даними користувачів.
 3. Дії в додатку.
 4. Трафік веб-сайту.


залученістьДозволяє збирати в аудиторію користувачів TikTok, які взаємодіяли з вашою рекламою.
У TikTok передбачено два варіанти взаємодії користувачів з рекламою, вони ж – умови збору аудиторії: покази та клац. Ви можете включити користувачів в аудиторію і виключити іншу категорію з неї. Також потрібно вибрати період: від 7 до 180 днів.
Щоб створити аудиторію типу «Залучення», ви повинні створити і налаштувати хоча б одну групу оголошень. Це потрібно, щоб ID групи оголошень з’явилися в списку, що випадає. Якщо залишити порожнім поле «ID групи», в аудиторію будуть збиратися користувачі, які взаємодіяли з будь-яким з ваших оголошень.
Вкажіть назву аудиторії та натисніть кнопку «Підтвердити», щоб завершити налаштування. Створення аудиторії займає кілька хвилин – стежте за змінами статусу в рядку «Доступність» на сторінці управління аудиторіями.
Аудиторія з файлу Щоб створити аудиторію з завантаженого файлу, у вікні створення користувальницької аудиторії виберіть варіант «Файл з даними про клієнтів»:
Для настройки аудиторії з файлу потрібно послідовно виконати три кроки:

 1. Виберіть тип файлу для завантаження: звичайний або зашифрований.
 2. Завантажте файл з ідентифікаторами мобільних пристроїв користувачів (IDFA / GAID) в оригінальному або хешировать вигляді.
  Увага! Щоб вивантажити дані про ідентифікатори пристроїв користувачів, вам знадобиться мобільний додаток і, наприклад, AppMetrica .
 3. Вкажіть назву аудиторії і натисніть кнопку «Підтвердити».

Дії в додатку Цей тип дозволяє зібрати в аудиторію користувачів, які завантажили ваш додаток і зробили в ньому певні дії. Але спочатку потрібно додати додаток в «Бібліотеку». Для цього перейдіть на сторінку «Подія» і натисніть кнопку «Керувати» ( «Manage») в розділі «App Event»:
Створіть новий додаток і виконайте його настройку, для цього:

 1. Вкажіть посилання на ваш додаток в App Store або Google Play:
 2. Для відстеження подій в додатку знадобиться сторонній сервіс – виберіть його зі списку і вкажіть необхідні дані:
  Якщо не налаштувати відстеження подій, рекламна платформа TikTok зможе вимірювати тільки трафік в магазин додатків, дані про переходи будуть недоступні.
 3. Завершіть налаштування програми.

Після цього перейдіть на сторінку створення користувацьких аудиторій і виберіть «Дії в додатку»:
Вкажіть подія, яка буде служити умовою додавання користувачів в аудиторію, і період:
Також ви можете виключати з аудиторії користувачів, які зробили певні дії.
Задайте всі необхідні параметри та натисніть кнопку «Продовжити», щоб завершити створення аудиторії. 
Трафік вебсайту (він же ретаргетінг)Ця аудиторія формується з людей, які відвідали сайт компанії або навіть зробили певну дію. Детальну інформацію про всі доступні для відстеження події ви можете знайти в довідці TikTok.
Щоб створити аудиторію з відвідувачів вашого сайту, потрібно створити і встановити на сайт піксель TikTok, а також налаштувати відстеження подій. 

Підпишись на нас в соціальних мережах:Як створити піксель TikTok?

 1. У пункті меню «Бібліотека» виберіть пункт «Подія». На сторінці, натисніть кнопку «Керувати» ( «Manage») в блоці «Website Pixel»:
 2. Натисніть кнопку «Create Pixel»:
 3. Прийміть умови використання пікселя:
 4. Задайте назву пікселя і виберіть спосіб установки. Є два варіанти: вручну і через Google Tag Manager:
 5. Якщо ви вибрали установку пікселя вручну, скопіюйте згенерований код і додайте його в код сайту між тегами <head> </ head>:
 6. Якщо ви вибрали установку пікселя через Google Tag Manager, натисніть кнопку «Під’єднатися до Google-аккаунту»:
  Дайте додатком TikTok всі необхідні доступи:І завершите установку пікселя:
 7. В процесі установки пікселя TikTok запропонує вам завантажити Pixel Helper – це плагін для Chrome, який автоматично перевіряє, чи коректно встановлений піксель і чи правильно працюють події. 
 8. Останній крок налаштувань – вибір категорій подій:
  Щоб налаштувати параметри всіх необхідних подій, дотримуйтесь інструкцій в інтерфейсі.

Після цього перейдіть у вікно створення користувацьких аудиторій і виберіть варіант «Трафік веб-сайту»:

Далі виберіть подія зі списку і вкажіть період часу:
Тут ви можете виключити з аудиторії користувачів, який здійснювали певні дії.
Задайте всі необхідні параметри та натисніть кнопку «Продовжити».
Автоматичне оновлення користувальницьких аудиторійКоли ви створюєте для користувача аудиторії, важливо контролювати, щоб дані в них залишалися актуальними – оновлюйте аудиторії, щоб охоплювати нових користувачів, які не набридати потенційним клієнтам і отримувати більше реакцій.
TikTok дозволяє автоматично оновлювати створені для користувача аудиторії типу «Залучення», «Дії в додатку» і «Трафік вебсайту», але ця можливість доступна не всім – рекламодавець повинен відповідати певним вимогам:

 • Потрібно створити хоча б одну призначену для користувача аудиторію з тих, для яких є автоматичне оновлення.
 • Реклама повинна показуватися як мінімум протягом 30 днів.

Рекламодавець, який відповідає цим вимогам, отримує право на автоматичне оновлення аудиторій. Після цього все нові аудиторії будуть оновлюватися автоматично, а ті, що були створені раніше, не будуть – потрібно заново створити аудиторії з такими ж параметрами. 
Увага! Якщо показ реклами припиняється, ви можете втратити право на автоматичне оновлення аудиторій. Але якщо відновити показ реклами, право також може відновитися, тоді все аудиторії, які раніше оновлювалися, продовжать оновлюватися автоматично.

3. Look-alike аудиторії

Вони створюються автоматично на основі призначених для користувача аудиторій. Серед усіх зареєстрованих користувачів система знаходить тих, хто схожий на користувачів з вихідної аудиторії. Наприклад, ви можете вибрати як вихідну аудиторію користувачів, які вже купили ваш продукт.
Щоб створити look-alike аудиторію, перейдіть на сторінку управління аудиторіями в розділі «Бібліотека» та натисніть кнопку «Створити аудиторію». У вікні, виберіть відповідний варіант:
Далі вам потрібно вибрати вихідну аудиторію, задати назву і заповнити всі обов’язкові поля у формі, що:
У пункті Містить джерело варіант «видалити» означає, що всі користувачі з вихідної аудиторії будуть виключені з схожою аудиторії і не побачать вашу рекламу. А варіант «включити» означає, що вихідна призначена для користувача аудиторія увійде в схожу аудиторію.
У пункті Розташування виберіть Росію зі списку. У пункті Розміщення вкажіть TikTok, бо всі інші майданчики в Росії недоступні. Якщо ви запускаєте рекламу для іншої країни – вкажіть її.
Розмір аудиторії впливає на точність підбору схожою аудиторії – конкретна аудиторія буде сильніше схожа на вихідну по характеристиках, а широка – менше, зате аудиторії в ній буде більше.
Створення схожою аудиторії займає 40-60 хвилин, протягом цього часу аудиторія буде зображатися в загальному списку як недоступна.

Бюджет і час показу

У цьому блоці налаштувань групи оголошень ви можете вказати дати і час роботи реклами, а також задати ліміт щоденних витрат:
Для денного бюджету є обмеження – ви повинні витрачати мінімум 2 000 рублів в день.
Якщо хочете керувати показом реклами вручну (зупиняти і відновлювати його самостійно), поставте галочку в чекбоксі “Виконувати безперервно». Якщо галочку не поставити, TikTok сам буде зупиняти роботу кампанії за заданим розкладом або коли закінчиться бюджет.
Під час налаштування розкладу показів реклами ви можете вказати «Весь день» – тоді реклама буде працювати цілодобово.
Також ви можете задати конкретні проміжки часу. Тестуйте різні варіанти і підберіть оптимальний.

Оптимізація і керування ставками

Виберіть зі списку мета оптимізації реклами. Можливо, вам буде доступний тільки один варіант і вибирати буде ні з чого – це залежить від мети, яку ви вказали при створенні рекламної кампанії.
Мета оптимізації визначає модель оплати. Виходить, для деяких видів реклами є тільки один спосіб призначити ставку і ви ніяк не зможете його змінити – тільки вибрати іншу мету на рівні рекламної кампанії. Але ви можете встановити тип показу реклами.
У TikTok є два способи показу реклами і витрачання бюджету:

 • Стандартний – в цьому випадку ваш рекламний бюджет буде витрачатися рівномірно протягом усього періоду показу реклами. При цьому частота показу реклами буде відповідати обсягу трафіку.
 • Прискорений – забезпечує максимальну кількість показів реклами вашої аудиторії за найкоротший час. При цьому середня ціна буде наближена до встановленої ставки.

CPC – Cost per Click, оплата за клік

У цьому варіанті ставка – це ціна, яку ви готові платити за клік. Система буде показувати вашу рекламу користувачам, які з більшою ймовірністю на неї клацають, і при цьому утримувати вашу середню ставку близько цільової. Ця модель оплати дозволяє планувати ваші витрати на рекламу. 
Доступно для цілей: трафік, установка додатки, конверсії.

oCPC – Optimized Cost per Click

В такому випадку ставка – прийнятна вартість конверсії. Система буде показувати рекламу тим, хто з більшою ймовірністю зробить потрібне вам цільове дію. При цьому ви як і раніше оплачуєте тільки кліки по рекламі.
Доступно для цілей: конверсія.
Якщо виберете цю модель оплати, побачите в налаштуваннях оптимізації ще один пункт – Перевага оптимізації. Потрібно вибрати один з двох варіантів:

 • Оптимізація конверсії на етапі навчання (Optimize conversion at learning phase). Тут потрібно задати ставку на час навчання:
  Система з самого початку буде показувати рекламу користувачам, які швидше за все зроблять конверсію.
 • Оптимізація кліків на етапі навчання (Optimize click at learning phase). Потрібно поставити значення ставки для етапу навчання і ставку для етапу після навчання:
  На першому етапі система оптимізує показ для збільшення кількості кліків (оплата за моделлю CPC), на другому етапі, грунтуючись на зібраних за період навчання даних, система оптимізує показ реклами на основі заданої конверсії.

CPM – Cost per Mille / Thousand Impressions 

Оплата за тисячу показів, в цьому випадку ставка – це ціна, яку ви готові платити за тисячу показів вашої реклами. Система буде намагатися показати вашу рекламу якомога більше разів і як можна більшій кількості користувачів в рамках вашого рекламного бюджету.
Доступно для цілей: охоплення.

CPV – Cost per Thousand Views 

Оплата за тисячу переглядів, в цьому випадку ставка – це ціна, яку ви готові платити за тисячу переглядів вашого відео. Основна мета в цьому випадку – отримати максимум відтворень.
Доступно для цілей: перегляд відео.

Крок 3. Реклама – створення оголошень

Створення оголошень – це останній етап налаштувань. На цій сторінці ви можете завантажити готові креативи, всі вимоги до відео вказані в підказках:

 • Ви можете завантажити ролик тривалістю від 5 секунд до хвилини.
 • Доступні формати:
  • горизонтальне (16: 9),
  • квадратне (1: 1),
  • вертикальне (9:16).
 • Також зазначено рекомендовану чіткість.


Ви можете завантажити готові відео з комп’ютера або з розділу «Бібліотека». А також створити креатив прямо в рекламному кабінеті. TikTok пропонує різні інструменти для спрощення етапу підготовки креативів.
Використовувати шаблон відеоВам потрібно вибрати один з готових шаблонів, які відрізняються анімацією і розташуванням тексту, в деяких є можливість додати кнопку заклику до дії. Після цього додайте текст, завантажте кілька зображень і виберіть музику, щоб створити креатив – в цьому допоможуть інструкції. 
Інтелектуальне відео Ця функція автоматично створює відео з медіафайлів, які ви завантажили, додає музику і переходи. Тут же ви можете налаштувати фінальний екран із закликом до дії. Інструмент дозволяє створити одночасно кілька варіантів відео.
Звукова доріжка інтелектуального відео. У цьому варіанті потрібно завантажити готове відео без музики, при цьому воно може включати аудіодоріжку – ви зможете налаштувати співвідношення двох звукових доріжок. Вага файлу не повинен перевищувати 500 Мб. 

Крок 4. Заповніть інформацію про компанію

В цьому розділі всі пункти є обов’язковими. Вам потрібно вказати юридичні відомості про компанії, дані платника податків (ІПН і КПП) – вони потрібні для формування рахунку-фактури.
Крім інформації про компанії в цьому розділі потрібно вказати актуальні контактні дані, які згодом знадобляться для відправлення квитанцій, рахунків і розв’язання інших питань, пов’язаних з оплатою:
Також якщо ви підтвердите, що аккаунт створений для компанії, то зможете взяти участь в програмі TikTok Back to Business. Для цього потрібно заповнити розділ «Перевірка»:
Які знадобляться дані: 

 • Перевірки ідентифікаційний номер компанії – ідентифікаційний номер компанії або платника податків (ІПН).
 • Зареєстроване найменування компанії – повне ім’я назва компанії відповідно до офіційних документів. Має включати абревіатуру, що позначає організаційно-правову форму організації (наприклад, ТОВ «Колібрі»). 
 • Номер телефону компанії – контактний телефон, який вказаний при державній реєстрації організації, без пробілів. При цьому не потрібно вказувати код регіону (2223344). 
 • Ім’я законного представника компанії англійською мовою.

В поле «Інші документи» ви можете завантажити зображення (в форматі jpg або png) будь-яких офіційних документів вашої організації, що підтверджують зазначені вище дані. Наприклад, ви можете завантажити ліцензію на ведення комерційної діяльності або свідоцтво про реєстрацію компанії. 
Увага! Інформація повинна відповідати дійсності.
Після введення всіх даних ви зможете їх відредагувати. Процес перевірки займає від одного до трьох днів, за підсумками ви отримаєте підтвердження. І після цього вже не зможете змінити інформацію про компанію.
Коли заповніть всі дані та виберете тип оплати, ви зможете поповнити рекламний баланс і запустити кампанію.

Аналітика реклами в TikTok

Після запуску реклами починається ще один важливий етап роботи – аналітика та оптимізація. У рекламному кабінеті TikTok представлений окремий розділ для аналітики реклами – «Інформаційна панель». Там ви зможете сформувати звіти на рівні кампанії, групи оголошень або окремих оголошень. Детальну інформацію про роботу зі звітами ви зможете знайти в довідці .
Також, якщо ви ведете трафік на сайт, не забувайте про UTM-мітки. Вони допоможуть аналізувати поведінку користувачів, які перейшли на сайт з TikTok, в Вебвізор Яндекс.Метрики.
Крім цього, враховуйте кількість звернень з реклами в TikTok і їх якість: призводить реклама ліди або спам від школярів? Щоб оцінити якість звернень, використовуйте сервіси Callibri. МультіТрекінг покаже, хто дзвонить з реклами в TikTok, а МультіЧат зафіксує тих, хто написав в чат, заповнив форму заявки або замовив зворотний дзвінок.дізнатися подробиці
Пам’ятайте, що більша частина користувачів TikTok використовує додаток, а не десктопну версію, тому ваш сайт і віджети, які ви встановлюєте, повинні бути адаптовані під мобільний трафік. Callibri відповідає цим критеріям. 

висновки

 1. TikTok дійсно стає доступним невеликим компаніям: платформа представила не тільки рекламний кабінет, але і розробила безліч інструментів для створення рекламних відео.
 2. Аудиторія TikTok – не тільки підлітки, а й люди всіх вікових категорій. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що ваша цільова аудиторія є в цій соцмережі, спробуйте для початку встановити піксель TikTok на свій сайт, запустити ретаргетінг і подивитися на результати.
 3. Доступний точний таргетинг на власників певних типів пристроїв, це особливо актуально для розробників мобільних додатків.
 4. Налаштування геолокації користувачів дозволяють вибрати певну країну і регіон – більш точно задати параметри користувачів зараз не можна. Тому майданчик не підходить для реклами локального бізнесу.

Джерело: callibri.