Лайфхаки

Ксенія Савчук

Як замовити з сайту Lidl.de самостійно – інструкція

13:25, 17/11/2020

Про магазин

Купувати речі онлайн – зручно, особливо, коли дешево. Саме таким товаром багата німецька мережа магазинів Lidl. Її філії присутні майже в усіх країнах Європи. Особливою популярністю користуються онлайн-майданчики мережі в Німеччині, Нідерландах, Фінляндії.

У інструкції ми розглянемо нюанси та підводні камені здійснення онлайн-покупок з доставкою в Україну з сайту Lidl.de (Лідл Німеччина).Магазин не приймає українські карти й не відправляє товар в Україну безпосередньо. Купівля здійснюється за допомогою українського PayPal і поштового посередника в Німеччині.

Порядок дій перед покупкою

Вибір мейлфорварда

Мейлфорвардер (МФ) – поштовий посередник між вами та сайтом, на якому відбувається замовлення.

Популярні поштові посередники в Німеччині, що доставляють посилки в Україну:

Ukraine Express

Meest Germany

Mymeest

Все вірно, сайт Lidl.de не доставляє посилки безпосередньо в Україні. Навіть більше – у нього немає власної служби доставки. Тому перш за все нам потрібно вибрати мейлфорвардера (пройти реєстрацію), на адресу якого ми будемо замовляти товар, який сподобався. Ми розповідали, як за допомогою служби доставки Meest можна отримати товар в Україну.

Реєстрація в магазині

Початок реєстрації

Щоб почати реєстрацію, вам треба пройти за посиланням і ввести запитувані дані. Після цього ви відразу опиняєтеся залягання, але ще не там, де треба заповнювати платіжний і адреса доставки. Для цього потрібно перейти в обліковий запис, натиснувши на такий напис:registracija-v-lidl-akkaunt

Перехід в обліковий запис Lidl.de для заповнення адрес.

Після переходу ви відразу відведіть інформаційні розділи для заповнення важливої ​​інформації, а саме:

 • Платіжні дані
 • Адреса доставки
 • Персональні дані

І не забудьте підтвердити реєстрацію за посиланням в листі.

Яку адресу вказувати і як його заповнювати?

Кожен мейлфовардер і його служба підтримки завжди допоможуть вам розв’язувати питання, пов’язані із заповненням акаунтів на сайтах даними, які вони надали. Проте, загальні правила такі ж, як і на розглянутому нами сайті:registracija-v-lidl-adresa-01

Поділ адрес на платіжний і адреса доставки.Тобто платіжні дані (білінг) – ім’я та прізвище власника картки (списуємо дані з карти без помилок), з якої платите, і адреса мейлфорварда. Адреса доставки (шиппінг) – аналогічно біллінг, якщо мейлфорвард не вказав відмінностей в написанні імені або іншому. Персональні дані – дані про вік, розмір одягу, перевагах і т.д.

Приклад шиппінг адреси в магазині Lidl.de:adres-dostavki-v-magazine-Lidl

Приклад заповнення блоку «Адреса доставки» в магазині Lidl, якщо посередник надає ID клієнта, запитаєте в службі підтримки, де його можна вписати. Зазвичай це поле PLZ або Adresszusatz.

Приємні бонуси реєстрації

Вони можуть бути такими:

 • Вказавши свій реальний вік, до свого дня народження ви зможете отримати на email купон зі знижкою.
 • Після реєстрації ви можете підписатися на інформаційну розсилку сайту тут і отримати подарунковий купон на 4.95 €. Можливо, купон прийде до вас автоматично через пару годин.
 • Ну і головне – почати здійснювати довгоочікувані покупки.

Оплата замовлення в німецькому магазині Lidl в питаннях і відповідях

Магазин приймає українські карти?

Ні, не приймає. Оплата в магазині можлива лише двома способами: за допомогою PayPal і рехтунг оплати (rehtung). Взагалі, перед тим як робити покупки закордоном, варто почати з того, щоб створити обліковий запис на Pay Pal.

Рехтунг (rehtung) оплата в магазині Lidl.de – це оплата на рахунок магазину в Німеччині. Для її здійснення необхідно самому мати німецький рахунок, кредитку або платити cdsan-gthtrfpjv з України з комісією. Після замовлення товару методом рехтунг (rehtung) – магазин відвантажує товар на вказану адресу. Оплата за рахунком-фактурою повинна бути здійснена протягом двох тижнів після доставки. Тому, якщо ви помилково замовили товар саме цим способом, напишіть в службу підтримки магазину і попросіть скасувати замовлення. Звичайно, якщо у вас в Німеччині немає знайомого, здатного прийняти та оплатити вашу посилку.

Яку карту найкраще використовувати при оплаті замовлення?

Найкраще завести карту в валюті магазину – тобто в євро, що допоможе уникнути подвійної конвертації. І прив’язати її до свого аккаунту PayPal.  Майте на увазі, що на картці обов’язково мають бути гроші! Втім, основна маса українських покупців магазину успішно використовує карти в національній валюті. В цьому випадку конвертація відбувається за курсом банку-емітента – українського банку, що випустив карту. Відзначимо, що з деяких пір платіжна система, бачачи країну видачі карти, відзначає її гривневої автоматично. Щоб дізнатися, як зареєструвати PayPal в Україні, прив’язати українську карту, змінити валюту карти на євро або долар, вибрати потрібну конвертацію – пройдіть по посиланню.

Щось треба змінювати в налаштуваннях в момент здійснення оплати?

Ні, нічого не потрібно. Система PayPal повинна підтягнути німецьку адресу доставки з акаунта Lidl. Або ж виберіть його самостійно, як додатковий. Щоб вибір з двох адрес з’явився, внесіть адресу МФ в список адрес профілю платіжної системи, тільки не основним, а додатковим. Щоб проблем не виникало спочатку – не міняйте в момент оплати адресу МФ на український.

Чому не виходить використовувати український PayPal?

На це питання немає однозначної відповіді. Система дозволяє українським користувачам оплачувати покупки, але не дозволяє приймати платежі. Однак на практиці не всім вдається оплатити що-небудь в магазині Lidl – в момент оплати з’являється повідомлення про помилку. Досвідчені користувачі системи радять в цьому випадку використовувати профілі PayPal, створені роками раніше; пробувати «перетворювати» обліковий запис знову і знову, видаливши з нього прив’язані до нього карти; заводити рахунки та реєструвати гаманці в країнах, де система працює в повну силу.

Оплату зняли, а замовлення не сформований, що робити?

Гроші обов’язково повернуться на вашу карту. Для цього напишіть в службу підтримки магазину англійською або німецькою мовою, описавши проблему. Не володіючи мовами – скористайтеся перекладачем, використовуючи прості речення. Це стосується будь-якої проблеми – служба підтримки магазину Lidl допоможе вам її вирішити. Будьте готовими, що на момент оплати гроші на картці можуть заблокувати, тобто, варто мати подвійні кошти для того, щоб зробити замовлення.

Я оплатив, що робити далі?

Щоб бути впевненим в оплаті, треба дочекатися листа з підтвердженням від системи PayPal. Після цього магазин повинен надіслати вам номер замовлення. Потім відвантажити вибрані вами позиції та надіслати номер треку німецької служби доставки (він може бути один на всю посилку або кілька, якщо магазин розділив ваше замовлення). C її допомогою ваші речі добираються до МФ. Потім в обліковий запис МФ ми зможемо побачити статус / трек посилки, наступної з Німеччини в Україну та оплатити послуги доставки.

Відвантаження, Доставка і Повернення в питаннях і відповідях

Як довго чекати покупку?

Магазин відвантажує товар до тижня і більше. Після цього його доставить до МФ німецька служба доставки, зазвичай це Hermes або DHL. Вказівка ​​терміну відвантаження, якщо він є, можна знайти при купівлі товару на його сторінці. Для цього шукайте «Lieferung zwischen 29.01.2019 und 01.02.2019», що означає відвантаження товару в цей часовий проміжок.

Не всі викуплені позиції мають трек, чому?

Біля кожної купленої позиції в обліковий запис магазину ви можете побачити трек-номер (зелена кнопочка під найменуванням товару), за яким можете відстежити статус доставки до МФ в Німеччині. Якщо його немає, а товар відправлений – це може означати, що позицію об’єднали з іншою. Якщо товар не відправлений і немає треку – значить, він ще не відвантажено.

Магазин розбиває мою покупку на кілька частин – це нормально?

Для цього магазину – так. Якщо ви бачите, що у багатьох позицій – свій трек, значить, покупка прийде до МФ частинами. Але не варто хвилюватися, доставку магазину ви оплачуєте один раз. А ось в обліковий запис МФ варто знайти настройку, що дозволяє вказати – чи хочете ви об’єднувати посилку в одну. Тобто чекати, поки на його складі зберуться всі позиції, або ж ні.

На сайті Lidl.de буває фрішіп?

Купони на фрішіп (безкоштовна доставка) ви можете знайти в посилці, а також побачити на головній сторінці сайту банер з кодом. Чекати його можна в будні дні, частіше вівторками або середами в обідній час. Код необхідно ввести відразу – при оформленні замовлення, його сума віднімається з вартості кошика.freeship-lidl-banner

Безкоштовна доставка на Lidl.de

Як повернути товар?

Повернути товар в магазин Lidl легко, якщо Мейлфорвардер ще не відправив його в Україну. Для цього відзначте в обліковий запис позиції, які хочете повернути, і застосуєте аналогічну функцію. Магазин автоматично надішле вам на пошту «return label» (підтвердження повернення). Зазвичай, переславши його МФ, ви зможете повернути товар в магазин. Пересилання бракованого товару з України в Lidl.de – задоволення дороге. І яку поштову службу ви не оберете, заздалегідь домовтесь з магазином про термін, протягом якого вони будуть чекати повернення. Іноді легше відправити товар на адресу МФ, домовившись з ним. Або попросити знайомих передати посилку в поштову службу особисто на території Німеччини.

Що робити, якщо служба підтримки не допомогла?

Напишіть в публічні повідомлення на сторінці Lidl Deutschland в Фейсбук.

Популярний товар магазину Lidl.de

Німецький магазин Lidl.de – це недорогий магазин для всієї сім’ї. Тут є усе. Асортимент настільки великий, що перерахувати його повністю неможливо. Це жіночі речі, будівельні інструменти, товари для будинку, все для відпочинку, текстиль, солодощі та багато іншого.

kombinezony-Lidl
kurtki-LUPILU
Nicer-Dicer-original

Серед українських користувачів магазину найбільш популярні такі товари:

 • Дитячі непромокальні комбінезони, куртки, вітрівки
 • Одяг з флісу
 • Домашній текстиль
 • Дрібна кухонна техніка
 • Вся дитячий одяг бренду LUPILU
 • Інші товари невисокої цінової категорії для жінок і чоловіків

Акції, Купони і знижки

Магазин часто влаштовує розпродажі, вкладає дисконтні купони в посилки та влаштовує фрі шип (безкоштовну доставку). Але не всі повідомлення про подібні акції приходять на пошту. Щоб побачити, які акції активні, а які ось-ось почнуться, введіть в пошуковий рядок магазину слово «rabbat». В результаті ви побачите повний список акційних пропозицій. Приємних покупок!

Джерело: shopnews.