Лайфхаки

Ксенія Савчук

Як вигідно замовити ноутбуки з Америки

10:15, 30/08/2021

Купуємо машини у німців. Італійці надихають нас, коли справа торкається одягу. Французькі інтернет-магазини найчастіше відвідуємо в пошуках красивої парфумерії. Англійські сайти радують асортиментом спортивного інвентарю та форми. Коли ми виходимо за межі Європи, нашою метою стає електроніка, ноутбуки з США. Те, що американські магазини не відправляють посилки в Україну, більше не проблема. Адже є сервіс myMeest, який створений для того, щоб відкрити перед вами всі переваги онлайн шопінгу.

Як замовити ноутбуки з Америки, використовуючи сервіс myMeest?

Крок 1. Зареєструватися, отримати дані для входу в особистий кабінет. Внести необхідну інформацію, у тому числі адресу доставки в Україну, контактний телефон. В результаті ви отримаєте свій унікальний ідентифікаційний номер, а також адреси складів компанії Meest в США.

Крок 2. Вибрати цікаву для вас модель і порівняти ціни на різних торгових майданчиках. Найпопулярнішими вважаються AppleeBayAmazonNeweggBestBuy. Часто один з інтернет-магазинів пропонує замовити ноутбук з США за більш вигідною ціною.

Крок 3. Зареєструватися на сайті, на якому плануєте здійснювати покупку. На жаль, жоден з них не пропонує купити ноутбук в США з доставкою в Україну. І тут вам і стане в пригоді наш сервіс. У рядку адреси доставки вкажіть адресу нашого складу, а разом з ПІБ ідентифікаційний номер зі свого облікового запису.

Крок 4. Оплата товарів здійснюється картою українського банку. Після оплати вам прийде на електронну адресу підтвердження замовлення.

Щойно товар надійде на склад Meest, ми повідомимо вам про це. При необхідності можна замовити послугу відео та фотооглядів, розпакування товару, перевірку на справність і відповідність заявленим характеристикам. Якщо все влаштовує, ви можете чекати ноутбуки з США з доставкою додому в Україну.

Чому ноутбуки з США користуються таким попитом?

1. Коли справа доходить до електроніки, попит на цю категорію пов’язаний зі специфікою часу, в якому ми живемо. Адже ніхто не може уявити життя без ноутбука або мобільного телефону. Нас спокушає дешева електроніка з США саме тому, що вона … дешева. І ми не любимо переплачувати. На щастя, низька ціна не означає погана якість. Купуєте ви Macbook з США, DELL чи HP – не має значення. Вся техніка проходить сертифікацію, численні перевірки на відповідність строгим нормам і стандартам. Тому навіть бюджетні ноутбуки з США здивують вас високою якістю виготовлення. Рекомендуємо скористатися особливо вигідними пропозиціями в Чорну п’ятницю, Кіберпонеділок, до Різдва і Нового року, Дня Незалежності США.

2. Істотна різниця в ціні на одну й ту ж модель в США і Україні. Перед тим, як замовити ноутбук з США, перевірте ціну на нього в Україні. Ви точно будете здивовані розбіжностями у вартості.

3. Хороша якість обладнання, що пропонується в магазинах електроніки в США – ще один аргумент на користь того, що нам подобаються товари з-за кордону. Кожен виробник цінує свою репутацію, а тому на полиці і в каталоги магазинів надходять тільки перевірені товари.

4. У магазинах США доступні моделі, які не представлені або представлені рідко в асортименті українських магазинів. Більш того – новинки тут з’являються раніше. У першу чергу це стосується популярної техніки Apple і її ноутбуків Macbook.

Як купити ноутбук з США з розумом?

Придбання в Сполучених Штатах може окупитися, але тільки якщо ми звернемо увагу на кілька речей. По-перше, замовляючи ноутбуки з Америки, рекомендується перевірити вартість доставки територією країни, включаючи митні збори і податки, які можуть значно збільшити ціну продукту. Вони будуть вказані у зведенні замовлення, але ви повинні переконатися в остаточній вартості, перевіривши, наприклад, вкладку поширених запитань. Якщо для вас важливий час, ви також можете знайти інформацію про терміни доставки – може статися так, що доведеться чекати ваших покупок довше місяця. Особливо це стосується періоду розпродажів.

Другий нюанс – термін повернення. При замовленні товарів з США ви не зможете повернути їх протягом 14 днів, як ми звикли робити в Україні. Просто напросто товар не встигне до вас приїхати за 14 днів. Також може виявитися, що гарантія на куплений товар діє тільки в США, тому українські споживачі будуть позбавлені цього привілею. Перед оформленням замовлення треба перевірити обидва питання.

Уважно вивчивши інформацію, прочитавши відгуки в Інтернеті, вдасться вигідно замовити ноутбук з США з доставкою в Україну від сервісу myMeest.

Джерело: mymeest.