Е-комерція

Як відправити посилку з України за кордон

11:07, 24/04/2020

Відправлення закордон на час карантину стало популярною послугою. Через закриття кордонів увесь бізнес перейшов у інтернет та став глобальним, так само, комунікація з Україною тепер куди простіше через вдосконалення роботи українських поштових операторів.

Перш ніж оформити відправлення за кордон на пошті, потрібно визначитися, яка компанія пропонує найвигідніші умови пересилання, і чи можна буде відстежити посилку протягом усієї її доставки. Розглянемо в статті найбільші українські служби, що пропонують послугу міжнародної доставки.

Доставка за межі України «Укрпоштою»

Національний поштовий оператор «Укрпошта» здійснює міжнародні відправлення у 230 країн світу. Партнерами компанії є 192 національні поштові оператори різних країн, які є членами Всесвітнього поштового союзу. Послуга включає:

 • Наземну та повітряну доставку за кордон;
 • відправлення з будь-кого відділення;
 • можливість відстежити посилку на території 189 країн світу;
 • доступні тарифи — вартість кожного вантажу можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора;
 • можливість для фізичних осіб легко експортувати відправлення за кордон;
 • накопичувальна система знижок;
 • оптимальні строки транспортування посилок, бандеролей, листів.

Надіслати за кордон клієнти «Укрпошти» можуть листи та дрібні пакети, вага яких не перевищує 2 кг, бандеролі масою до 5 кг та посилки — до 30 кг. Вартість послуги для кожного відправлення залежить від його ваги та країни, куди планується доставлення.

Процес оформлення посилки через національного оператора складається з чотирьох кроків:

 1. Перевірка вкладення посилки на відповідність дозволених предметів для пересилання. Повний перелік дозволених та заборонених предметів є на офіційному сайті компанії.
 2. Оформлення відправлення в особистому кабінеті. Кожне дрібне відправлення, зареєстроване відправником онлайн, отримує знижку 3%.
 3. Передача відправлення працівникам «Укрпошти». Можна викликати кур’єра або віднести посилку самому у відділення.
 4. Оплата послуги. Спочатку відправлення потрібно зважити, а потім оплатити доставку відповідно до тарифів компанії.

Щоб посилка могла перетнути митницю, потрібно підготувати поштову декларацію CN23 та товарний чек.

Для відправлення посилок в Америку та Канаду «Укрпошта» пропонує скористатися доставкою DHL за спеціальними тарифами, або експрес-доставкою, якщо потрібно відправити в Америку малі пакети. З квітня 2020 року компанія стала партнером сервісу EMS (Express Mail Service)

Доставка міжнародної посилки з «PostexService»

Компанія «PostexService» доставляє посилки, документи та вантажі в більшість країн світу. В основному це авто або авіа доставка в досить короткі терміни. Клієнти компанії можуть безперешкодно пересилати відправлення в країни Європи, США, Канаду та інші країни світу з одним з найдоступніших цін і відстежувати їх знаходження і статус.

Великим плюсом також є можливість імпорту товарів з-за кордону в Україну. Зараз послуга доставки посилок поширюється на більш ніж 120 країн світу, і надається в трьох пакетах:

• економ – до 14 днів

• стандарт – від 5 до 10 днів

• експрес – до 3-6 днів

Тарифи на доставку посилку і документів PostexService одні з найвигідніших на ринку України. Наприклад, ціна доставки посилки в 2 кг, габаритам 15х12х10 см, в Чехію, в тарифі “Стандарт” обійдеться Вам всього в 21 євро. Вартість доставки залежить від ваги, габаритів, обраного тарифу та країни напряму.

Важливо врахувати, що офіс прийому компанії знаходиться в Києві, тому, якщо Ви хочете принести посилку з іншого міста, то Вам слід відправити її на адресу складу компанії в Києві – самому або будь-якою службою доставки, що працює всередині країни.

Попередньо ціна доставки в потрібну Вам країну і сама заявка формується онлайн на їх сайті – https://calculator.postexservice.com/

«Нова пошта» міжнародна доставка

«Нова пошта» запустила міжнародні відправлення разом з послугою Nova Poshta International у 2016 році. Клієнти компанії можуть без перешкод пересилати відправлення в Україну й за кордон і відстежувати міжнародні вантажі. Наразі послуга розповсюджується на 200 країн світу, і надається у двох пакетах:

 • стандарт — до 7 днів;
 • експрес — до 3 днів.

Вартість доставки залежить від ваги, швидкості перевезення та зони обраної країни. Заявка формується в особистому кабінеті, а потім передається до відділення для оформлення відправлення.

Міжнародна доставка посилок Meest Express

Перевезення посилок в Європу, Канаду та США з України пропонує служба «Міст Експрес». Терміни доставки відправлення від країни-адресата становлять від 6 до 28 днів. Компанія відправляє за кордон листи, бандеролі, посилки тільки на адресу фізичних осіб.

Щоб відправити вантаж Meest Express, потрібно перевірити, чи не містить він заборонені до пересилання предмети та речовини. До посилок застосовуються такі вимоги:

 • розбірливо написана адреса одержувача;
 • наявність супровідних документів с достовірною інформацією: митна декларація CN23 в трьох примірниках.

Як відправити посилку в Америку, Польщу та Ізраїль через додаток TravelPost

Альтернативним варіантом міжнародне доставлення наразі є мобільний додаток TravelPost. Принцип дії сервісу нагадує автомобільний BlaBlaCar, тільки призначається для посилок. Користувач завантажує застосунок на смартфон, заходить у нього, тисне «Хочу надіслати» та заповнює анкету про своє відправлення. Сервіс в автоматичному режимі підбирає людину, яка планує поїхати туди, куди потрібно надіслати відправлення. Ця людина й буде тим самим кур’єром, що доставить вантаж за кордон. Вартість послуги люди обговорюють самостійно. Користувачів часто приваблюють саме низькі ціни на доставлення.

Однак відстежити таку міжнародну посилку ви точно не зможете. Адже відправлення не реєструється й не страхується. А підтвердженням доставлення посилки за місцем призначення може бути тільки сам факт доставки. Набагато безпечніше відправити вантаж через офіційного перевізника, зайти на сайт Posylka.net та мати можливість простежити посилку протягом усього її маршруту.

Джерело: Полтавщина