Е-комерція

Ксенія Савчук

Як реагувати на мінливий поведінку споживачів

10:38, 22/04/2021

Маркетологи замислюються, як буде змінюватися поведінка споживачів. Це важливе питання, адже ми шукаємо шляхи до успіху в абсолютно нових умовах.

У розпал пандемії COVID-19 споживчу поведінку було вкрай непередбачуваним. Рік по тому ми можемо виділити три важливих тенденції , які маркетологам варто враховувати в подальшому:

Пандемія помітно вплинула на споживчу поведінку і прискорила багато процеси.Людям потрібна допомога, щоб зробити правильний вибір.Споживачі цінують доступність і відкритість інтернету, хочуть бачити релевантну рекламу, не ризикуючи конфіденційністю.Ті тенденції залишаться з нами надовго. Як же компаніям варто на них реагувати?

1. Враховуйте, що світ стрімко змінюється. Пандемія прискорила багато процесів. Це стосується і тематики пошукових запитів. Наприклад, рівень інтересу до запиту ideas (ідеї) значно виріс у 2020 році і продовжує зростати у 2021-му. Це говорить про те, що користувачі шукають в інтернеті натхнення, коли хочуть щось приготувати, купити або зробити.

Відмова від старих звичок також сильно вплинув на попит. Наприклад, споживачі стали рідше шукати одяг для офісу і частіше – для дому.

Поведінка покупців як і раніше непередбачувано. Наприклад, ми помітили, що в будні дні користувачі стали частіше цікавитися продуктовими магазинами (grocery stores) і замовленнями на винос(takeaways). Варто згадати мудрий вислів: «Постійні тільки зміни».

2. Пропонуйте допомогу, коли вона потребує. Бо прийняття рішень стає все складніше, вашим клієнтам потрібна допомога на шляху до покупки. Це відкриває безліч можливостей для бізнесу. Компанії можуть пропонувати потенційним клієнтам цінну інформацію і підтримувати їх вибір. Автоматизація дозволить виявляти гнучкість, допомагаючи користувачам в потрібний момент.

3. Завойовуйте довіру і підтримуйте его. Звички споживачів змінюються, і їх очікування щодо захисту конфіденційності ростуть. Бренди повинні постійно працювати над тим, щоб користувачі їм довіряли.

За даними дослідження Google і Euroconsumers, Близько 70% опитаних вважають, що компанії збирають в інтернеті занадто багато особистої інформації і це становить загрозу конфіденційності. Ще одне дослідження 2020 року показало, що 86% споживачів хочуть більше знати про те, як використовуються їх особисті дані.

Важливо, щоб користувачі давали інформовану згоду на обробку таких відомостей і знали, що з ними відбувається. Крім того, споживачі вважають за краще бачити в інтернеті не випадково вибрані оголошення, а релевантну рекламу. Вони також чекають, що компанії будуть піклуватися про конфіденційність і дозволяти самостійно приймати рішення.

Корисні інструменти і статистика.Оскільки поведінку покупців продовжує змінюватися, ми розробляємо нові інструменти для компаній і маркетологів. Ці рішення дозволять вам аналізувати потреби аудиторії та ефективно реагувати на них.

На новій сторінці статистики в обліковий запис Google Реклами ви знайдете персональні рекомендації та дані, які допоможуть виявляти можливості. Ви зможете в реальному часі стежити, як змінюються потреби клієнтів, і впевнено приймати важливі повсякденні рішення. Сторінка статистики допоможе не відставати від загальних тенденцій.

Ми створюємо для компаній персоналізовані рекомендації, які можна легко застосувати в Google Рекламі. Маркетологи можуть включити автоматичне застосування деяких рекомендацій по ефективності. У такому випадку налаштування коригуються щоразу, коли наші алгоритми знаходять нові можливості для оптимізації кампаній. Вам не доведеться робити це вручну, ви заощадите час і швидко відреагуєте на зміну попиту.

Також разом з іншими представниками галузі ми розробляємо стандарти Privacy Sandbox для захисту конфіденційності. Нещодавно ми повідомили, що припиняємо підтримку сторонніх файлів cookie і не будемо застосовувати в наших сервісах аналогічні ідентифікатори для відстеження дій користувачів в інтернеті. Так споживачі зможуть самі задавати параметри конфіденційності і не турбуватися про її порушення.

Наступний крок – за маркетологами. Створіть ефективну систему роботи з власними даними і зробіть все, щоб завоювати і зберегти довіру клієнтів.

Автор: Janusz MonetaVP of Marketing, Google
За матеріалами thinkwithgoogle.