Е-комерція

Як поводяться покупці в онлайні та наскільки для них важлива безпека?

15:15, 25/08/2020

Платформа онлайн-оголошень OLX провела в червні опитування серед понад 9 000 користувачів про безпечні покупки в інтернеті. Результати опитування показали, що велику роль при здійсненні операції відіграють відгуки про продавця – вони важливі для понад 50% опитаних.

Про це повідомляє пресслужба Olx.

Крім того, 81% респондентів купують товар на великих онлайн-платформах і тільки 10% не важливо, де здійснювати покупки. Які ще критерії важливі для покупців під час покупок?

Згідно з результатами опитування, 53% українців час від часу роблять покупки в інтернеті, при цьому всього 24% роблять це постійно. 

Безпека

Понад 81% опитаних відповіли, що займаються онлайн-шопінгом на великих платформах з перевіреною репутацією. Ще 27% вдаються до послуг невеликих онлайн-магазинів, а 10% поділилися тим, що їм байдуже, де саме купувати.

Відгуки

Найбільшу роль при виборі товару для покупців грають відгуки про продавця – для 53% цей показник є важливим. Це відзначили респонденти різного віку.

Терміни

Також покупці звертають увагу на те, як довго продавець надає свої послуги. У 40% респондентів більше довіри викликають ті підприємці, які пропонують свої товари та послуги протягом більш тривалого періоду. Для респондентів у віці від 26 до 36 років і від 37 до 51 року цей показник є найважливішим – про це розповіли 43% опитаних.

Ціна 

Ще майже 36% українців заявили, що при покупці орієнтуються на ринкову вартість товару або послуги. Істотно нижча ціна, в порівнянні з середньою, може свідчити для покупців про невисоку якість продукту або несумлінність продавця. 

Найбільше уваги на вартість товару звертають опитані у віковій категорії від 17 до 25 років – понад 44%.

Також 35% респондентів відзначають важливість якості товару, а майже 34% – ресурс, де продається річ. При цьому обидва цих показники мають найбільшу вагу для аудиторії у віці від 17 до 25 років – понад 40% опитаних цього віку відзначили, що для них це важливо.

Оплата

Респонденти також відзначили, що для них є важливим метод оплати товару – це грає роль для 24% опитаних. Понад 40% українців відправляють гроші продавцю до отримання товару, а 63% – оплачують товари післяплатою. Ще 50% довіряють електронним платіжним системам, підключеним до онлайн-платформ. А 39% відзначили, що здійснюють перекази коштів на карту продавця після отримання товару. 

При цьому 68% українців зазначили, що перевіряють адресу сайту і вносять платіжні дані тільки тоді, коли сайт їм знаком і викликає довіру. 73% респондентів у віці від 17 до 25 років завжди перевіряють відповідність платіжної системи та посилання, по якій переходять.

Майже чверть респондентів вказали, що рідко звертають увагу на сайт оплати товару, а близько 8% українців не вважають за необхідне переконуватися в безпеки платформи, де здійснюють оплату. Найбільше таких людей у ​​категорії старше 52 років.