Е-комерція

Як пережити сезон святкових покупок COVID-19

16:11, 27/10/2020

Зараз саме час максимізувати те, що можливо від потенційних клієнтів – дедалі дефіцитніший і цінний ресурс. Завантажте цю електронну книгу, щоб дізнатись, чому міцна основа управління свинцем є необхідною умовою зростання B2B в будь-якій економіці.

Наступний сезон свят виглядає набагато інакше, ніж хтось міг підозрювати цього разу минулого року, як результат триваючої пандемії. Святкові покупці змушені змінити свої купівельні звички, а продавці продовжують намагатися знайти нові процеси, щоб задовольнити забаганки споживачів.

Багато що в повітрі, від долі USPS, планів подорожей до економіки. Маркетингові звіти показують, що понад 75 відсотків споживачів уникають торгових центрів. Навіть традиційні підходи до реклами вже не працюють, оскільки інші галузеві опитування показують, що споживачі розглядають соціальні мережі як новий спосіб знайти ідеї подарунків, а також придбати їх.

Усі ці зміни роблять надзвичайно важливим для маркетологів адаптацію, намагаючись відновити втрачені продажі та залучити нових клієнтів для своєї продукції. Основні події продажів, такі як Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок, традиційні маяки, що привертають увагу покупців, сумніваються.

Натомість багато великих роздрібних торговців зараз продовжують угоди протягом усього святкового сезону. Роздрібні продавці пропонують заохотити покупців залучати покупців, як-от надання найкращих пропозицій через програми лояльності та висвітлення денних продажів у соціальних мережах та багатомісячні події продажів.

2020 рік, безумовно, став роком для книг історії для Інтернет-магазинів, оскільки COVID-19 та вимоги соціального дистанціювання впливають на багато аспектів життя людей і надзвичайно впливають на поведінку покупців у споживачах, спричинюючи підвищений ріст продажів електронної комерції, за словами Ліат Карпель Гурвіч, керівник стратегічного маркетингу в Wix.

“Найбільша зміна сезону відпусток 2020 відбудеться у продажах у магазинах. Цього року закінчиться одна з найбільших маркетингових подій сезону відпусток, як ми її знаємо: Чорна п’ятниця, наступний день після Дня Подяки, коли роздрібні торговці зазвичай запускають відпустку сезонні покупки з величезними знижками у їхніх магазинах”, – сказала вона E-Commerce Times.

Закрито на День Подяки

Забудьте про звичні довгі черги, щоб придбати подарунки коханим і друзям у цей майбутній святковий сезон – і це якщо ви навіть можете знайти магазин, який працює.

“Вплив COVID-19 на роздрібну торгівлю був величезним. Багато роздрібних торговців та торгових марок побачили неймовірно високий попит в електронній комерції у 2020 році, але не були готові компенсувати цей попит та масштаби професійними рішеннями для електронної комерції та реалізації”, – зазначив Гурвіч.

Деякі підприємства були змушені закрити фізичні місця постійно. Багатьом роздрібним продавцям вперше довелося швидко відкрити свої Інтернет-магазини. Навіть тим, хто вже мав магазини електронної комерції, довелося внести суттєві корективи у свій бізнес в Інтернеті, щоб управляти своїми запасами, логістикою, доставкою електронної комерції тощо.

Наприклад, Best Buy, Dick’s Sporting Goods, Walmart, Sam’s Club та Target, серед інших, оголосили за останні тижні про свій намір обмежити час роботи в магазині. Вони також будуть закриті на День Подяки.

Цього року новим явищем є дедалі більше прийняття безконтактних дарувань. Це дозволяє клієнтам подарувати в Інтернеті товари та подарункові картки роздрібного продавця.

Тактика відкладеної доставки зменшує повернення

Поки ми розглядаємо тему безконтактних речей, додайте до цих систем безконтактні системи оплати та безконтактні покупки в магазині. Цегляні магазини починають наслідувати підхід “зроби сам”, який поставляється з онлайн-покупками.

Ланцюги постачання та постачання також викликають дедалі більшу стурбованість, що впливає як на маркетологів, так і на споживачів. Судноплавні компанії вже оголосили доплату за відпустку і збільшують терміни доставки по тижнях.

Продавці починають відокремлювати доставку від доставки, використовуючи миттєву доставку цифрових подарунків. Це дивний новий підхід до електронної комерції.

Роздрібні продавці здійснюють продаж. Дарувальники надсилають подарунок електронною поштою або текстом. Одержувачі отримують чудовий досвід цифрового дарування на своїх пристроях.

Фактичний товар фізично відвантажується і надходить, коли потрапляє туди. Цей процес пропонує зручність як одержувачу подарунків, так і продавцю. Одержувачі подарунка можуть налаштувати свій подарунок, вибравши колір, розмір, адресу доставки та ін., Перш ніж він відправиться, запобігаючи поверненню.

Виклик роздрібної торгівлі

Серед найбільших проблем, з якими стикаються роздрібні торговці з точки зору маркетингу веб-сайтів та споживчих транзакцій, коли ми вирушаємо у сезон святкових покупок 2020 року, є ланцюг поставок. Ланцюги поставок також були сильно скомпрометовані під час пандемії. Багато фабрик та постачальників закриваються на тижні чи навіть місяці, сказав Гурвіч.

Вона виділила три ключові проблеми для роздрібних торговців та електронних магазинів у цей святковий сезон. Незважаючи на ці потенційні виклики, при належній підготовці та міркуваннях бізнес може перетворити цей сезон свят на величезний успіх.

  1. Власники магазинів мали мало часу для планування, поповнення запасів чи оновлення товарних запасів. Результат може залишити їх не готовими задовольнити попит сезону відпусток.
  2. Підприємства, які залежать від єдиного постачальника або постачальників, розташованих в одному географічному районі, можуть мати серйозні проблеми, якщо постачальників змусять закрити або страждають від повільних термінів доставки.
  3. Отримання пакетів, що прибудуть на пороги ваших клієнтів у цей святковий сезон, також буде суттєво обмеженим. Зростання попиту на доставку поряд із вимогами щодо соціального дистанціювання у розподільчих центрах означає, що традиційні постачальники послуг доставки будуть на повну потужність під час свят.

“Пандемія змусила компанії майже в кожній галузі переосмислити свій ланцюг поставок – відійти від залежності від інших країн і вдосконалити власні можливості з виробництва матеріалів. Через це значення скорочення та локалізації процесу ланцюга поставок шляхом використання про ШІ більш очевидний, ніж будь-коли “, – сказав Гурвіч.

Орієнтуйтеся на досвід клієнтів

Найкращі клієнти – це клієнти, що повертаються. Вони дешевші для залучення, крім іншого, більш охочі безпосередньо взаємодіяти із захоплюючим досвідом купівлі та просування акцій, за словами Меліси Сарджиант, співробітника з питань торгівлі Латмусу. Але для того, щоб завоювати лояльних клієнтів, бренди повинні створювати навмисні моменти зацікавленості та натхнення. Потім цей досвід рухає любов до бренду та його захист.

“Ось чому цього майбутнього святкового сезону ми побачимо, як більше роздрібних торговців та брендів впроваджують або збільшують масштаби своїх програм лояльності, щоб спокусити клієнтів, що повертаються, і націлити тих, кого найбільше приваблює персоналізований досвід. Бренди хочуть лояльності, і саме в цей сезон свят вони повинні дарувати клієнтам причина повернутися”, – сказала вона E-Commerce Times.

Коли роздрібні торговці почнуть готуватися до сезону відпусток, бренди, що створюють справжній особистий досвід клієнтів, вийдуть з економічної кризи швидше та краще розташуватимуться, ніж раніше, припустив Сарджент. Якщо маркетингові зусилля бренду не є стійкими – і лише автентичність та персоналізація підтримують стійкість – вони створюють порожнечу на ринку, де інший конкурент може зайняти їх місце.

“Або, що ще гірше, вони повністю зникають, оскільки бренди можна дуже легко забути і залишити позаду”, – зауважила вона.

Ніколи не пізно

Численні звіти про ринки до сезону святкових покупок 2020 року демонструють ознаки відновленого інтересу споживачів до адаптації до нових умов покупок. Переважна більшість американських споживачів не дозволить невизначеним ринковим умовам зупинити їх від проведення цього святкового сезону.

Виділяються два фактори, які дають надію продавцям електронної комерції на цей святковий сезон. Один оновлює попередні прогнози, що закрита економіка припинить дарування покупок у цей святковий сезон. Зараз у звітах вказується, що споживачі витрачають на дарування ті самі, що і більше, ніж минулого року.

Другий фактор – споживачі витрачають раніше і набагато більше орієнтовані на покупку продуктів в Інтернеті. Ціна та відгуки покупців є двома найважливішими факторами, що обумовлюють їх рішення про покупку, а потім легкість і швидкість доставки.

Як і весь рік, обсяги електронної комерції будуть вищими, ніж будь-коли в цей святковий сезон покупок, за словами Керол Краковскі, директора з питань аналізу в PowerReviews . Значно більша частка витрат, ніж зазвичай, відбуватиметься в Інтернеті. Бренди та роздрібні торговці повинні очікувати і бути готовими до цього.

“Майже три чверті споживачів (74 відсотки) заявили, що їхні загальні витрати на відпочинок або залишаться незмінними, або збільшаться цього року. Це, можливо, дивно, враховуючи форму загальної економіки. Однак це доводить, що є значні можливості для торгових марок та роздрібних торговців для отримання доходу в цей святковий сезон”, – сказала вона E-Commerce Times.

Цього року в Інтернеті відбувається більше покупок. Оцінки та відгуки клієнтів будуть життєво важливими для стимулювання продажів у цей святковий сезон, пояснила вона.

Інтернет-магазини повинні знати, що ці огляди в Інтернеті пропонують виняткову перевірку та надійність, незалежно від того, добре відомий бренд чи товар чи ні.

“Особливо цього року, коли покупці менш схильні відвідувати магазин, щоб фізично взаємодіяти з продуктами”, – сказав Краковський.

Список справ для електронних спеціалістів

Управління товарно-матеріальними запасами та поставками у цей святковий сезон вимагатиме сильної стратегії електронної комерції та реалізації. Гурвіч від Wix пропонує ці поради для підготовки вашого онлайн-бізнесу до сезону відпусток:

  • Заздалегідь сплануйте та запасі
  • Урізноманітнюйте своїх постачальників
  • Підготувати та контролювати виконання робіт та персонал
  • Запропонуйте варіанти доставки та доставки
  • Підготуйте веб-сайт електронної комерції до свят
  • Неперевершені маркетингові зусилля та просування

Сезон відпусток 2020 пропонує можливості для цифрових торговців та інтернет-магазинів, оскільки цього року майже всі будуть робити покупки в Інтернеті, зазначив Гурвіч. Але, в той же час, більше підприємств вимагають шматочок пирога, ніж будь-коли раніше. Інтернет-магазини повинні знайти творчі способи виділитися.

“У тіні COVID-19 інтернет-магазини, які приносять клієнтам швидкість, цінність та зручність, стануть переможцями святкового сезону 2020 року. Завдяки ретельному плануванню та творчому розв’язанню проблем, цей святковий сезон може стати найкращим сезоном продажів у вашому магазині”. – передбачила вона.

Джерело: ecommercetimes.