Логістика

Як отримати посилку з Китаю без затримок

13:26, 28/12/2020

Китайські онлайн-магазини стали популярними завдяки доступним цінам і широкому вибору продукції. На таких майданчиках можна придбати все необхідне для дому, іміджу, розваг. Безліч товарних позицій від різних продавців для порівняння цін і якості. Лише одне часто бентежить покупців – невизначені терміни доставки. Товари відправляють різними перевізниками, і ніколи точно не вгадаєш в який день прибуде замовлення.

Що ж робити, якщо замовлені речі потрібні терміново і до певного дня? Як дізнатися точний термін доставки? До кого звертатися? Розберімо перевірений спосіб уникнути цих незручностей, і яким чином доставка може бути надійною і швидкою.

При замовленні на китайському сайті, всі організаційні питання вирішують продавці, і не завжди можна дізнатися деталі. Щоб бути впевненим у поставках, краще рішення – робити замовлення через перевізника.

Як оформити замовлення через перевізника і чому це вигідно, нам розповіли в компанії Meest China, яка працює з Китаєм вже понад 15 років. І за цей час виконала величезну кількість заявок на транспортування товарів різних типів і габаритів. 

Як зробити замовлення через перевізника:

  1. Вибираєте відповідальну компанію з міжнародних доставках.
  2. Заходьте на сайт її торгового партнера, тобто маркету з яким налагоджено процес доставок зі складу магазину на складське приміщення перевізника в Китаї.
  3. Робите замовлення і реєструєте його на сторінці обраної служби доставки.

Пряма співпраця з перевізником – це гарантія того, що за Вашу посилку нестимуть відповідальність.

Чому вигідно замовляти через перевізника

Спосіб замовлень через транспортну організацію має масу переваг:

  • Посилка під контролем співробітників на всіх етапах;
  • вантаж страхують і несуть відповідальність за його збереження;
  • можна замовити перевірку товарів і переконається в їх стані;
  • існує багато допоміжних послуг для обслуговування товарів;
  • доставки відбуваються регулярно і не потрібно чекати «з моря погоди»;
  • є можливість вибирати методи доставки.

Коли самостійно встановлюєш параметри роботи з вантажем, ти проінформований, що з продукцією будуть робити і скільки це займе часу. Вибираєш сам то, що підходить за термінами і бюджету в твоїх умовах.

Існують різні варіанти доставок, такі як: авіадоставка, доставка поїздом або морем. Важливо визначитися, що для Вас важливіше, швидкість доставки або її вартість.

Наприклад, перевізник Meest China забезпечує транспортування вантажів всіма напрямками. Це дозволяє клієнту вибирати тариф, орієнтуючись на вартість послуг і періоди. Можна оформити експрес доставку з Китаю з Meest China, яку виконують авіамаршрутів. Це швидкий спосіб з щотижневої вивантаженням посилок. Або ж є оптимальні за ціною варіанти поїздом і кораблем, їх період доставок вже триваліший – від 30 до 70 днів.

Також замовлення через компанію Meest China супроводжуються трекера для відстеження посилки. Замовник може контролювати пересування і точно знати, коли він отримає товари. Більше подробиць про сервіс перевізника, тарифах і технології замовлення дивіться на сайті компанії.

Джерело: ubr.ua