Люди Е&L

Як Нова пошта та Укрпошта видаватимуть посилки клієнтам без Covid-документів

10:30, 25/10/2021

Україна з 21 жовтня живе за новими правилами – без Covid-сертифікатів в міжобласний транспорт не пускають. Чи будуть вимагати довідки про вакцинацію для відправлення або отримання посилок в відділеннях пошти.

Від 21 жовтня, в Україні почали діяти нові правила карантину. Covid-сертифікати стали обов’язковими для проїзду в міжобласному транспорті.

Крім того, документи про вакцинації знадобляться і для відвідування різних закладів в областях, які вже потрапили в “червону” зону. Однак це не стосується відділень компаній “Нова пошта” та “Укрпошта”, пише  “Сегодня”.  

Так, в “Новій пошті” повідомили, що їх служби знаходяться в списку винятків, тому обмежень для відвідування відділення в “червоній” зоні невакцинованих клієнтами поки немає.

Водночас обов’язковими залишаються вимоги щодо носіння масок і дотримання соціальної дистанції.

Державна “Укрпошта” також повідомила, що буде працювати без змін, незалежно від епідеміологічного рівня. Поки відділення працюють в звичайному режимі для всіх клієнтів.

Разом з тим мер Києва Віталій Кличко анонсував  додаткові обмеження для киян після попадання столиці в “червону” зону. Точна дата введення локдауна буде відома за результатами засідання місцевої комісії з НС завтра, 22 жовтня.