Португалія

Інтернет-шопінг в Португалії останнім часом стає все більш популярним завдяки національним брендам та прийнятним цінам на товари.

CORTEFIEL

Cortefiel – каталог одягу мультибрендового виробника Сortefiel Group. Представництва компанії є в різних країнах Європи (Іспанія, Італія, Польща, Німеччина), відповідно і інтернет-сервіси по реалізації продукції на їх платформах.

Бренд Cortefiel орієнтований на аудиторію чоловіків та жінок. Цей виробник став еталоном в галузі європейської моди за рахунок елегантності стилю, комфорту та функціональності.

На сайті можна придбати чоловічий та жіночий одяг, а також взуття та аксесуари.

FREEPORT

Інтернет-магазин Freeport налічує більш ніж 150 брендів зі знижкою до 70%  цілий рік, він є ідеальним місцем покупок для тих, хто шукає великий вибір пропозицій товарів від провідних торгових марок фешн індустрії.

Тут ви можете знайти чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття, модні аксесуари, парфумерію. В інтернет-магазині представлені такі відомі бренди, як Armani, Burberry, Carolina Herrera, Diesel, Escada, Gant, Hugo Boss, Lacoste, Lion of Porches, Tommy Hilfiger, Trussardi.

SPORT ZONE

SPORT ZONE – інтернет-магазин спортивних товарів.

На сайті ви знайдете широкий вибір товарів для усіх видів спорту. Крім спортивного одягу і взуття, тут також широко представлено спортивну амуніцію та спорядження, аксесуари, сумки і рюкзаки, засоби захисту, спортивні снаряди і тренажери, спортивне обладнання для дому, спортзалів та стадіонів.Не менш великим є вибір товарів для дітей.