Китай

E&L news пропонує Вам добірку китайських інтернет-магазинів, аби зекономити і бути щасливим.

Meest China Shop

Meest China Shop – це український сервіс викупу товарів з китайських магазинів. За допомогою реєстрації створюєте особистий кабінет на сайті, оформляєте замовлення та зручно і швидко отримуєте його в Україну. Український блогер Наталі Литвин на своїй сторінці інстаграм навіть радила стилістичні прийоми аби одягнутись модно та дешево!

View this post on Instagram

Слабо одягнутись за 1000 грн? А от і ні???? ⠀ Не раз отримувала такі повідомлення у відповідь на мої луки???? А тепер УВАГА! ▪️Мій мохнатий гольф 332 грн. ▪️Спідниця 189 грн.???? ▪️Куртка-жакет з еко-шкіри 653 грн. Без урахування сумки та взуття я склала лук за 1174 грн.???? (буквально трііішечки вийшла за рамки). Як таке можливо? Просто???? Головне – бажання???? Розказую передісторію???????? ⠀ Будучи в Китаї, я захоплювалася красою місцевих дівчат, як вони шикарно одягаються та виглядають. Ця поїздка змусила мене задуматись, може дарма я недооцінюю речі з Китаю? Не раз гуляли по місцевих ринках, магазинах, знаходила справді хороші речі. А найголовніше – побачила, як нас тут "обдирають" до нитки????. Товари китайських виробників у нас продають с націнкою до 1️⃣0️⃣ разів. Уявіть собі, в Китаї сумка коштує 100 грн, а на наших вітринах точно така сама вже 1000 грн.???? Біжутерія там по 20 грн., у нас така по 200???? ⠀ Але розумні дівчата не будуть переплачувати, тому поділюся з вами класним розумним сервісом???? ⠀ Свій лук я замовила в Україні, але напряму у китайського виборника. Є сервіс Meest China Shop???????? Це викуп товарів з Китаю напряму, за допомогою якого ви не переплачуєте посереднику, не спілкуєтесь з китайськими виробниками, не вирішуєте самостійно можливі проблемні ситуації. Все це за вас зроблять профі. Це був цікавий досвід для мене. ⠀ Як все працює? Ви обираєте товар, створюєте замовлення на сайті, реєструєте доставку на бажане відділення і всеее???????? Через 12 днів отримуєте замовлення! Найкрутіше, що ваш товар гарантовано перевіряють на брак та якість. Тому хвилюватись немає причин???????? Сам сайт є у шапці профілю на сторінці @meest_china_shop У них є збережені сторіс, як замовляти???? Сподіваюсь, була комусь корисна???? Особливо тим, хто хоче щось новеньке, але не має змоги купувати дорогий одяг❤️ ⠀ Яке взагалі ваше ставлення до китайського одягу? Знали, що більшість відомих брендів відшиваються у Китаї????? Тому "Китай" теж буває різний????

A post shared by Наталі Литвин (@natalilytvyn) on

Taobao

Taobao – китайський інтернет-магазин, який працює за системою посередництва між покупцем і продавцем.  Платформа розрахована на внутрішній китайський ринок, відповідно ціни тут нижчі, а вибір товарів ширший. На Taobao пропонують одяг, аксесуари, взуття, сумки, побутову техніку, косметику, головні убори, дитячі товари, меблі, декор, товари для дому та кухні, садовий інвентар, іграшки та багато іншого. Всі ціни на сайті вказані в юанях. Магазин входить в групу компаній Alibaba Group.

TMALL

TMALL базується на платформі Taobao. Сайт налічує понад 100 тисяч брендових магазинів від китайських і міжнародних виробників, серед яких: Takstar, P&G, Adidas, GAP, Samsung, Adidas, Reebok, ECCO, New Balance, Lenovo, Nokia, Philips, Lipton і Watsons. Tmall Global запустили в якості транскордонного ринку для іноземних брендів і продавців, щоб продавати їх безпосередньо китайським споживачам. Магазин входить у групу компаній Alibaba Group.

NIS-STORE

NIS-STORE – китайський інтернет-магазин електроніки та комп’ютерної техніки. На сайті можна купити смартфони, планшети, ноутбуки, електронні годинники та інші гаджети від популярного китайського бренду Xiaomi. Також в магазині представлена продукція від різних китайських брендів, а сам Nis-Store продає гаджети по всьому світу.

AliExpress

Інтернет-магазин, який входить до складу головного китайського приватного торгового холдингу Alibaba. На цьому майті покупці з усього світу можуть придбати китайські товари як в роздріб, так і оптом. Aliexpress контролює і регулює діяльність всіх продавців. Магазин отримав популярність через можливість вибору однотипних товарів за різною ціною, а також недорогою або зовсім безкоштовною доставкою.

У магазині можна знайти великий каталог одягу, взуття та аксесуарів, електронних гаджетів і аксесуарів до них, побутової техніки, інструменти, посуд, все для дому та інтер’єру, в тому числі меблі, прикраси та навігатори, камери та відеореєстратори. Інформація про товар на AliExpress доступна багатьма мовами, а ціни конвертують в валюту вашої країни.