Мейлфорвардери

Хто такі мейлфорвардери?

Вибрали Ви собі вподобану річ в закордонному магазині і вже готові замовити та оплатити, але в переліку країн для доставки цієї країни немає.

Що ж робити?

На допомогу Вам приходять мейлфорвардери – спеціальні посередники . Це компанії зі своїм складом в обраній Вами країні, які відберуть Вашу посилку на свою адресу і потім надішлють її Вам. Для цього посередник забезпечить Вас «віртуальною адресою», яку можна буде вказати при покупці в магазині.

Адреса, яку надасть посередник, буде реальною адресою в країні, в якій Ви зробили покупку, тільки з особистим ідентифікатором. Посилки будуть відправлятися на ваше ім’я, а значить, з точки зору закордонного магазину все буде в порядку – ім’я платника і одержувача посилки збігається.

Важливо, щоб су США клад посередника був розташований в безподатковому штаті

Посередники прагнуть мати у своєму розпорядженні свої склади в тих штатах, де не стягується податок з продажу. Це такий незвичний для нас спеціальний американський податок, який магазин збирає на користь штату – місця знаходження покупця. Цей податок не включено в ціну товару. Виявите Ви його перед самою оплатою в окремому рядку рахунку. Якщо Ви відправляєте посилку в безподатковий штат, цей додатковий платіж не виникне.

Мейлфорвардер дає нам можливість відправити посилку з магазину на справжню закордоннуадресу на своє ім’я.

За цією адресою працівники посередника візьмуть Вашу посилку і повідомлять Вам про те, що вона доставлена, і після надішлють Вам.
Але крім цієї основної послуги, посередники можуть робити різні корисні речі:
За вашим бажанням мейлфорвардер може перевірити чи все в порядку з товаром – чи повністю укомплектовано відправлення, відповідає товар опису, заявленим розмірами і т.п.

За окрему невелику плату надіслати вам докладні фотографії всіх ваших покупок.

Виконати консолідацію і перепакування ваших посилок.

Якщо товар бракований, розміри не відповідають або магазин наплутав щось при відправці замовлення (так, таке буває навіть у найкращих продавців), надати допомогу з поверненням в магазин.

Окрема послуга – посередники допомагають зробити покупки в магазинах, які не приймають наші карти до оплати.

Крім безпосередньої допомоги з покупкою речей в магазинах без доставки, мейлфорвардери можуть допомогти заощадити на пересиланні.

Яким чином?

Перший спосіб – перепакування посилок
Наприклад, ви замовили п’ять пар взуття в магазині. Магазин, швидше за все, відправить вам кожну з них в окремій коробці й з великою кількістю пакувального матеріалу. На ваше прохання працівники мейлфорвардера акуратно і якісно перепакують всю вашу взуття так, що їй нічого не буде загрожувати при пересиланні. При цьому зайві коробки й пакувальні матеріали викинуть, а загальна вага посилки знизиться кілограми на півтори. Бо вартість пересилки пропорційна вазі ваших відправлень — виходить приємна економія.

Другий спосіб – консолідація
Консолідація — це об’єднання кількох ваших посилок в одну. Тут принцип той же. Замість того, щоб оплачувати вагу упакувань кожного магазину, ви можете зробити запит посереднику на об’єднання всіх ваших посилок в одне відправлення.  Це економія грошей часу – не доведеться чекати кур’єра або бігати на пошту за кожним пакетом.

Крім надання закордонної адреси, перевірки відповідності та якості, об’єднання посилок, у посередників-форвардерів буває ще безліч різних корисних послуг — починаючи від консультацій і детальних інструкцій по покупках в різних магазинах, покупок на замовлення, допомоги з замовленнями на eBay, закінчуючи допомогою з перевищенням митних лімітів на відправлення.

Ви можете прочитати цей матеріал російською мовою.