Як отримати?

Якщо ви зацікавлені в комфортному шопінгу і хочете отримати посилку найближчим часом, тоді доцільно почати співпрацювати з транспортно-логістичною компанією. Багато таких організацій не тільки продумують вдалі і швидкі маршрути, але й допомагають вибрати і викупити товар за найнижчими цінами.

Компанія Meest.ua  чудова можливість отримати товар максимально швидко, отримати товар без ризику і зайвих переплат. 

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ

У пошуку браузера введіть Mymeest.com, для зручності перейдіть за посиланням. Можна завантажити мобільну аплікацію meest express для Android та IOS.

1.Зареєструєтесь в персональному кабінеті myMeest, отримайте особистий ID та адресу за кордоном, на яку іноземний інтернет-магазин доставлятиме Ваші замовлення.

2. Для цього необхідно вигадати  пароль та прив’язати до особистої електронної пошти.

https://mymeest.com/instruction/

1.Обрати товар,який Вам до вподоби, перейти у кошик.

2. Зареєструйся на сайті магазину, так само прив’язавши сторінку до своїх особистих даних. Оплатіть замовлення за допомогою вашої банківської карти.

3. Перейти на Mymeest. У розділі «Куплені товари» можна зареєструвати Ваші покупки в Інтернет-магазинах. Після того як їх буде доставлено на склад Meest, Ви зможете оформити адресну доставку в Україну.

4.Заповніть форму для створення нового замовлення. Детальний опис полів для внесення даних:

[Склад] – Склад збереження/відправлення замовлення.

При купівлі товару в інтернет-магазині Вам слід вказати склад Meest, як Вашу адресу для доставки покупки з інтернет-магазину.

[Цінність] – Цінність товару (ціна інтернет-магазину без врахування доставки до складу Meest).

[Опис товару] – назва та короткий опис товару.

[Служба доставки] – Вибір із переліку, служби доставки.

[Номер для відстеження] – номер замовлення на інтернет-ресурсі (трекінг номер).

https://mymeest.com/instruction/

Як результат, відповідно зареєстроване замовлення представлене в такому вигляді в особистому кабінеті. Запис можна редагувати чи видалити, використовуючи кнопки «Редагування», «Видалення»  відповідно.

Ваше замовлення підтверджено! Тепер перейшовши у розділ «Відстеження» маєте змогу слідкувати за рухом Вашого замовлення!

https://mymeest.com/instruction/

Вдалих Вам покупок!

Ви можете прочитати цей матеріал російською мовою.