Як економити?

  • Час знижок та “black friday”

Розпродажі здійснюються зі завершенням певного сезону. Якщо придбання товару не є терміновим то придбати товари, наприкад, літніх колекцій, краще у липні зі знижкою.

https://www.usatoday.com
  • Підписуйся на розсилки та сторінки продавців

Бути в курсі справ допомагає не пропустити сейли, акції до свят, чи знижки на певні категорії продукції.

  • Шукай купони та промокоди

Часто магазини залучають покупців за допомогою купонів та промокодів. У соцмережах, підписавшись на сторінки магазинів чи їх амбасадора, можна отримати промокод на знижку для першої покупки. При відкритті магазинів на вулицях часто роздають флаєри зі знижкою. Також економити можна завантажуючи мобільні аплікації, наприклад, колаборація доставки MeestExpress та мережі магазинів “Космо” дозволяє економити 20% вартості покупки щоразу при купівлі в магазині. Для цього необхідно завантажити додаток MeestExpress та мати картку лояльності “Космо”. Продиктувати консультанту промокод з аплікації та отримати свою знижку.

  • Кешбек

Магазини часто використовують введення дисконтних карток з якими вам повертається певна сума витрат на покупку і зберігається для наступного замовлення. Також кешбек можна отримати за допомогою платіжної картки вашого банку, якщо такий сервіс є налаштованим.

https://tvoigroshi.com.ua
  • Безкоштовна доставка

Окрім вартості товару обов’язково варто підрахувати,яка вартість доставки. На сайті MyMeest є калькулятор,який підраховує приблизну вартість доставки вашого товару.

  • Колективні покупки

Зараз в соцмережах є навіть спільноти для організації спільних покупок. Суть в тому, що придбання товару оптом є дешевше. Додатково, що ви оплачуєте є доставка, а також певний відсоток організатору закупівлі.

  • Refurbished

Придбання ремонтованого товару від виробника. Це речі, які покупці повернули виробнику через брак, їх відремонтували, протестували і знову виставили на продаж. З суттєвою знижкою.
Також у розділ Refurbished потрапляють моделі, які були у якості демонстраційних моделей у магазинах, або такі, що повернулись по гарантії, чи не підійшли покупцю за кольором.

https://www.moneycrashers.com/buy-refurbished-electronics/
  • Мейлфорвардинг

Мейлфорвардінг – це послуга, яка дає вам все необхідне для покупок за кордоном. Економія грошей перекладається на витрату часу. Залежно від способу доставки і міста очікування посилки може тривати від 7 до 35 днів. Перевага є отримання товару від прямого виробника, а не дочірнього підприємства.

  • Секонд-хенд

OLX та eBay так само гарний спосіб,щоб зекономити, придбаши річ, необхідну вам і не потрібну комусь. Також такий спосіб покупки вважається “Еко” через зниження кількості відходів.

Ви можете прочитати цей матеріал російською мовою.