Е-комерція

Як карантин змінив ринок онлайн-доставки продуктів харчування

11:44, 02/04/2020

Карантин і самоізоляція привели до різкого зростання попиту на замовлення товарів онлайн, в тому числі – продуктів. Цей сегмент ринку e-commerce – один з менш розвинених в порівнянні з іншими сегментами, в тому числі – через неготовність самих українців купувати продукти онлайн. Карантин все змінив. Такої кількості замовлень в такий короткий проміжок часу продуктові мережі не витримали, як і служби доставок. Це призвело до цікавої колаборації, появи нових служб доставки, виходу на продуктовий ринок гравців зі суміжних сегментів.

На онлайн-ринку харчових продуктів стався колапс. Хоч цегляні продуктові магазини продовжили роботу під час карантину, все-таки потік покупців в них скоротився істотно (не рахуючи ажіотажних сплесків). У тих містах, де ввели обмеження на користування міським транспортом (ним можуть користуватися тільки співробітники стратегічних підприємств), кількість клієнтів ще менша.

За кілька днів, починаючи з 11 березня (з моменту, коли уряд оголосив про введення з наступного дня карантину, – ред.) В найбільшій службі доставки продуктів Zakaz.ua число замовлень зросла на 80%. Після посилення карантину, з 17-18 березня (коли велика частина роздробу закрилася, так само як і фітнес-клуби, перукарні та ін., – ред.) Зростання збільшилося в кілька разів.

Інтернет-магазин, який працював на ринку Харкова у сфері доставки їжі в офіси, був змушений закритися 19 березня – компанія не впоралася з напливом замовлень з доставкою додому.

“Черга утворилася на тиждень вперед. Гречка і туалетний папір стрімко закінчувалися і дорожчали. Прийнявши замовлення з одними цінами, ми через кілька днів закуповували ці ж продукти вже за іншими цінами, вище”, – пояснили в інтернет-магазині.

Збірка просувалася повільно, в той час як кількість негативних відгуків росла стрімко. Власники вирішили закрити магазин.

У дні, коли немає ажіотажних сплесків, попит все одно залишається істотним. Інтернет-магазини не справляються. В інтернет-супермаркеті Produktoff (доставляє продукти в Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі) говорять, що зараз замовлень у 2-3 рази більше, ніж компанія може обробити.

“У 2-2,5 рази збільшилася і кількість позицій в замовленні, а також значно зросла загальна вага. Ми вже наростили потужності з приймання продуктів у 2 рази. Але їх все одно не вистачає, щоб задовольнити попит”, – говорять в Produktoff.

У Takfur відзначають, що зараз кількість позицій в чеку складає 60, до карантину їх було 30, в самому початку карантину – 100-120.

У Zakaz.ua, який працює з “Ашан”, Metro C&C, Novus, “Фуршет”, “МегаМаркет”, “Таврія В” у всіх містах – Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Житомирі, Вінниці та Запоріжжі – немає вікон доставки. Раніше в Zakaz заявляли, що один кур’єр виконує близько 40 замовлень на день.

Маркетплейс Rozetka під час карантину взяв додаткові приміщення площею 10 000 кв.м. в Києві. Його співвласник В’ячеслав Чечоткін пояснював це так:

“Нам валять замовлення на харчові продукти, ми повинні закривати потреби людей, а наших потужностей уже не вистачає”.

Чому рітейлери не впоралися?

Сегмент харчових продуктів на ринку e-commerce – один з менш розвинених. На частку онлайн-продажів FMCG (fast moving consumer goods – швидко обертаються споживчі товари) припадав 1% станом на жовтень 2019 року, наводили дані в Nielsen.

Якщо в світі в ТОП-4 найбільш продаваних товарів онлайн на ринку FMCG харчові продукти коштують на другому місці, а свіжі продукти – на четвертому, то в Україні вони навіть не входять в ТОП.

Ілюстрація: Nielsen

На початку року, ще до введення карантину, в Zakaz.ua заявляли, що українці вважають за краще вибирати продукти самостійно, тому що не впевнені в якості продуктів, які обирають іншими. За даними компанії, в Україні продається онлайн менш як 0,5% харчів.

Інтернет-магазини були у небагатьох гравців: “Ашан”, Novus, “Фуршет”, “МегаМаркет”, “Таврія В”, Fozzy C & C, “” Копійка “,” Наш Край “,” Рукавичка “. Спеціалізованих онлайн-супермаркетів теж було не так багато. Крім того, продукти, в основному – тривалого зберігання, відносно недавно почали продавати маркетплейси Rozetka і Kasta.

Як рітейлери та не тільки ритейлери розв’язують проблему з доставкою товарів?

Крім збільшення складів для додаткового обсягу харчів, рітейлери придумують різні варіанти колаборацій. Наприклад, Rozetka почала продавати три продуктових набори “АТБ-маркет”. Доставкою займається “Нова пошта”. Пілотна версія працює в Дніпрі та області. Наскільки популярні такі набори, поки невідомо – компанії ще не озвучували результати. Але якщо пілот буде вдалий, доставку запустять у всій Україні.

Вхідні в одну компанію – Fozzy Group – логістичний оператор Justin і мережа “Cільпо” домовилися про доставку продуктів, поки в трьох мікрорайонах Києва: Березняки, Позняки та Оболонь. Крім цього, мережа “Сільпо” почала офіційно співпрацювати з Glovo.

Ще один крок – збільшення числа кур’єрів і збирачів. “Як тільки буде досить логістичного та людського ресурсу, відкриємо вікна доставки на більш тривалі терміни”, – коментує директор з маркетингу Fozzy C&C Марина Тимофєєва. За останній тиждень компанія Zakaz.ua найняла декілька десятків чоловік. Там впевнені, що подібним чином діють й інші оператори.

Сторонні компанії почали запускати доставку. Онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik тепер виконує доставку «чого завгодно», в тому числі – продуктів. Так само вчинив і сервіс замовлення таксі Uklon, водії якого будуть доставляти “що завгодно” загальною вагою до 20 кг.
Почали запускати доставки та продуктові мережі, принаймні одна так точно – це мережа львівських магазинів біля будинку “Два кроки вiд хати”, яка належить ресторанного холдингу !Fest. Кур’єрами та збирачами замовлень працюють співробітники холдингу.

У продуктовий сегмент також виходять гравці з суміжних сегментів. Так, в п’яти магазинах Eva в Дніпрі можна купити продукти соціальної групи: сіль, соняшникова олія, крупи, яйця та ін.

Прогнози. У Zakaz.ua вважають, що попит до кінця карантину буде стабільно високим, ажіотаж почне спадати після стабілізації ситуації і скасування жорстких заходів безпеки.

“Звичайно, після карантину відбудеться відкат, який ми фіксуємо вже зараз – чек стає середнім. Слід розуміти, що люди залишилися без робіт і зарплат. І середній клас, швидше за все, просто зникне”, – вважає Владислав Плаксін з інтернет-магазину Takfur.

Нагадаємо, Метро пропонує найкращі ціни на овочі у Львові, але доставка закрита на три дні вперед.

Джерело: retailers