Логістика

Як Glovo вдалося швидко підключати супермаркети та збільшити кількість замовлень. кейс компанії

11:19, 21/01/2021

У 2020 році агрегатор доставки Glovo збільшив свою категорію доставки з супермаркетів більш ніж на 500%. У цьому йому допоміг технологічний партнер компанія Middleware Inc. (США) і їх технологія Corezoid Hyperautomation Engine. Компанія в пресрелізі поділилася кейсом як за допомогою Corezoid вона інтегрувала у свою систему найбільші мережі супермаркетів України: Ашан, Novus, “Сільпо”, Varus, Фора та інших.

Під  час  карантину для  сервісу  було  важливо максимально  прискорити  процес  підключення  нових  партнерів  закладів і  рітейлерів.  Швидкість  підключення  партнерів  до платформи  залежить  не тільки  від  перебігу  переговорів  про умови  співпраці,  але  і  від  обміну  даних  і  налаштування  технологічної  підтримки. 

Система Corezoid дозволила Glovo швидко підключати нові точки партнерської мережі, конвертувати дані з партнерського додатки Glovo в формат для користувача, актуалізувати наявність і вартість окремих товарів, передавати інформацію про замовлення користувача або його скасування. 

Якщо до локдауну частка доставки готової їжі з баббл “Їжа” на платформі Glovo становила близько 97%, то після користувачі все частіше використовували інші можливості сервісу і почали активно замовляти з баббл “Супермаркети”. В результаті частка замовлень з баббл “Їжа” впала до 89%, але категорії доставки з супермаркетів продовжують стрімко рости – в 3-5 разів в тиждень. 

За даними сервісу, велика частина користувачів, які в карантин скористалися доставкою з супермаркету, конвертувалися в постійних клієнтів Glovo, а частина стали передплатниками Glovo Prime.

До співпраці з Corezoid завантаження повного асортименту товару для кожного закладу з мережі партнерів на платформу Glovo відбувалося один раз на добу, адже тривало кілька годин. Зараз це відбувається миттєво, без додаткового залучення співробітників сервісу, а крім цього, покращує користувальницький досвід застосування Glovo.

За даними “Ашан”, нова система дозволила оперативно управляти вибором продуктів і ціноутворенням в додатку, оптимізуючи процес формування і передачі даних від години до лічених хвилин. “Ми почали співпрацю з сервісом Glovo у 2019 році та були першим продовольчим рітейлером в Україні, який приєднався до платформи. Зараз доставка кур’єрами Glovo здійснюється з 23 магазинів Ашан у 8 містах. Разом з партнерами Glovo ми відразу розуміли, наскільки важливо для користувача додатки мати доступ вже до “відкалібрувати” асортименту продуктів, який максимально відповідав би його потребам. Тому взаємодія з системою Corezoid було необхідно, адже дозволило оперативно управляти вибором продуктів і ціноутворенням в додатку.

Джерело: retailers.