Е-комерція

Ксенія Савчук

Як доставити задоволення чоловікові напередодні свят

12:05, 19/11/2020

Напередодні Чорної п’ятниці кожен шукатиме особливий подарунок для найближчих, аби подарувати на свята. Але будьмо чесними, хіба можна догодити комусь, коли сам залишаєшся незадоволеним?

Пропонуємо вам добірку онлайн-магазинів привабливої жіночої білизни, у якій Ви почуватиметесь героїнею сьогоднішнього дня, і точно не залишите байдужою жодного чоловіка.

Victoria‘s Secret

Найпопулярніший бренд жіночої білизни у світі. Попри те, що через коронавірус цьогоріч не відбулось традиційного показу мод “ангелів” Victoria’s Secret, придбавши цю білизну можна влаштувати власне домашнє шоу.

Нагадаємо, Meest запустив чартерний рейс з посилками зі США, тому можна придбати товар у брендовому оригінальному магазині, а не підробку з помилками у написанні назви бренду.

До речі, ми також публікували статтю, де розповідали, як придбати товар закордоном.

Окрім білизни, на сайті можна придбати косметику, парфумерію, а також товари домашній одяг, капці, купальники тощо.

Mixed Sheer Mesh & Lace Mini Slip. $79.50

Skims

Skims – це корегуюча білизна від Кім Кардаш’ян. Ви не знайдете на білизні зайвих прикрас, а найцікавіше, що моделями є не еталонні зважені дівчата, а жінки з природними формами. Така білизна не змусить вас сумніватись у собі, через непропорційного розміру шлейки, що врізаються у шкіру та виглядають під одягом.

STRETCH VELVET CUT OUT BODYSUIT
$78

Etam

Etam – ажурна та вишукана білизна польського виробника. Окрім цього, на сайті можна придбати аксесуари, піжами, спортивний одяг.

Koronkowe body z ramiączkami skrzyżowanymi na plecach
199,90 zł

Etsy

Etsy – сайт електронної комерції, що фокусується на виробах ручної роботи та вінтажних речах і матеріалах, унікальних товарах обмеженого випуску. Тут є широкий вибір білизни, екстраординарні, блискучі, на будь-який смак.

Вартість усього набору -$55

При замовленні зі США розраховуйте час, аби подарунки прийшли до свят.

Jasmine

Jasmine – український виробник з 20-річним досвідом. Окрім сайту, бренд налічує 31 магазин на території України.

Бюстгальтер – 447 грн, трусики – 149 грн.

Fox lingerie

Fox lingerie – український виробник люкс-класу. На сайті окрім спідньої білизни можна знайти піжами, жіночі купальники та аксесуари. Придбання такої білизни, буде значно дорожче ніж закордоном, однак для особливої нагоди така білизна буде особливо вишуканою.

Комплекти від 2400 грн

Сподіваємось, що ви знайшли для себе варіант класного подарунку.