Лайфхаки

Ксенія Савчук

Як аптекам збільшити онлайн-трафік і залучити нових клієнтів

11:09, 27/07/2020

Дмитро Наздрін, операційний директор Tabletki.ua, в інтерв’ю для UBR поділився досвідом, як оптимізувати роботу онлайн-аптеки та покращити сервіс.

Ринок онлайн стає дедалі більшим. Це об’єктивна реальність: комп’ютери та смартфони стали невіднятною частиною нашого життя і багато в чому змінили споживчі звички людей. Ми все більше звикаємо шукати та купувати товари та послуги в інтернеті, щоб заощадити час, зусилля і гроші. Ця тенденція спостерігається і на аптечному ринку, хоча в цьому плані він значно відстає від ринку електроніки, або побутової техніки.

Сьогодні частка онлайн на аптечному ринку України становить всього близько 10% від загального обсягу продажів. У великих містах цей показник вище – до 20%, в маленьких цифра дуже низька. Тобто потенціал зростання онлайн сегмента величезний.

Ми бачимо це на прикладі сервісу Tabletki.ua. Це найбільший в Україні сайт-пошуковик, який дозволяє перевірити наявність лікарських препаратів і інших аптечних товарів в аптеках міста, порівняти ціни, вибрати зручно розташовану точку продажів і забронювати в ній потрібний товар. Це настільки зручно, що протестувавши одного разу можливості сайту-агрегатора, людина в більшості випадків стає його постійним лояльним користувачем.

Часто аптечні мережі сьогодні розвивають і власні сайти. Новий поштовх цьому процесу дав карантин, який зробив віддалений пошук товарів ще більш актуальним. З точки зору споживача, такі «локальні» сайти поступаються пошуковим системам, оскільки обмежують пропозицію точками однієї мережі та не дозволяють «просканувати» ринок і скласти загальну картину. Так, якщо споживач лояльний до даного бренду та аптека даної мережі знаходиться біля нього, він буде заходити та на сайт. Але вибір для нього в будь-якому випадку обмежений, і в цьому – основний мінус.

Як виглядає ситуація з точки зору аптек? Що краще: запускати власний сайт або заходити на сайт-агрегатор?

Приймаючи рішення, слід враховувати кілька факторів.

По-перше, створення власного сайту вимагає дуже серйозних інвестицій, прибутки від яких можна отримати далеко не відразу. Тому якісних сайтів на аптечному ринку – одиниці. Всупереч думці, що сайт можна створити за кілька сотень тисяч гривень силами пари розробників. Підтримка сайту – це також великі витрати. Адже в разі аптек мова йде не про сайтвізитку, а про складну багаторівневу структуру, приховану за красивою картинкою. Сайт – це автономна бізнес-одиниця, яку треба постійно підтримувати й розвивати. Тобто, це окремий штат людей, і постійні витрати.

По-друге, навіть дуже хороший сайт треба постійно просувати. А ефективне маркетингове просування сайту також вимагає чималих ресурсів і витрат. Головна перевага підключення до прайс-агрегаторів – це легкий вхід в сегмент онлайн. Аптеці треба тільки освоїти процес отримання та обробки замовлень. Налаштувати вивантаження даних може будь-який програміст. І все – ви відразу починаєте отримувати замовлення. Іншими словами, при підключенні до прайс-агрегатора ви використовуєте готовий ресурс, який створили, підтримують і просувають професіонали. І підключення до прайс-агрегатор не вимагає інвестиційних витрат.

За допомогою професіоналів, які в цьому спеціалізуються. Фокусуватися на двох напрямках одночасно дуже складно. Для гравців аптечного ринку України оффлайн бізнес є основним, і ще довго буде таким залишатися. Онлайн для них – це другорядне, хоча і перспективний напрямок. А ось для сайтів-пошуковців цей напрямок основне. Тому віддати його на аутсорс експертів, які в ньому розбираються – найправильніший вибір.

Нагадаємо, як в e-commerce працювати з негативними відгуками та зберегти репутацію компанії