Е-комерція

Wildberry випускається у Франції, Італії та Іспанії

17:39, 26/02/2021

Компанія Wildberries запустила спеціальні веб-сайти електронної комерції у Франції, Італії та Іспанії. Вихід на ці ринки відбувається після запуску Wildberries у Німеччині минулого місяця. Основний російський Інтернет-магазин роздрібної торгівлі зараз доступний у кількох країнах Європи.

З 15 січня в минулому місяці, Wildberries запущений в Німеччині . Це стало першою великою країною електронної комерції в Європі, де Wildberry відкрила свої цифрові двері. Раніше він також запускався в Польщі та на інших ринках Східної Європи.

Запуск веб-сайтів у Франції, Італії та Іспанії

Зараз російський гігант електронної комерції ступив у більше європейських країн, запустивши Wildberries.fr у Франції, it.wildberries.eu в Італії та Wildberries.es в Іспанії. Клієнти з цих країн тепер можуть замовити моду, аксесуари, побутову електроніку, книги, предмети краси, автозапчастини, товари для домашніх тварин тощо.

Клієнти можуть замовляти через спеціальні веб-сайти електронної комерції або за допомогою програми iOS або Android. Веб-сайт та додатки працюють національними мовами цих європейських країн. В даний час Wildberries пропонує близько 4 мільйонів SKU товарів від близько 40 000 брендів, але вже оголосив, що в майбутньому буде пропонувати більше різних продуктів.

Доступний у 13 країнах

«Сьогодні Wildberry працює вже в 13 країнах – Росії, Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Словаччині, Білорусі, Казахстані та багатьох інших», – говорить В’ячеслав Іващенко, директор з розвитку компанії Wildberries. “Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент товарів від різних виробників – як відомих світових брендів, так і місцевих малих підприємств – і ми відкриті для співпраці з підприємцями у всіх країнах”.

Замовлені товари можна доставити додому або в один із пунктів прийому партнерів. 2500 з цих пунктів розташовані у Франції, а 1900 – в Іспанії. В Італії зараз можлива лише доставка додому.

Джерело: ecommercenews.