Люди Е&L

Walmart випустить журнал-книгу з рецептами, інгредієнти для яких можна буде купити онлайн в найближчому магазині мережі

10:53, 13/09/2021

Рітейлер Walmart уклав партнерську угоду з компанією Meredith (видавець Better Homes & Gardens, Allrecipes, EatingWell, Parents і Real Simple) з випуску книги з рецептами. Про це повідомляє The Drum.

Згідно угоді, Meredith буде випускати спеціальний продукт – bookazine (журнал-книга) з рецептами, інгредієнти для яких можна буде купити в найближчому магазині мережі прямо зі сторінок журналу. Для цього буде використовуватися технологія доповненої реальності, а також візуальний пошук, підтримка телефоном, чат-боти і послуги з планування харчування на основі штучного інтелекту.

В умовах триваючої пандемії і початку шкільного сезону, покупці можуть шукати рішення для простих і заощаджують час способів робити покупки і готувати їжу. У Meredith вважають, що обсяг контенту, пов’язаного з плануванням продуктових покупок (і їжею) виросте на 30% по всім виданням компанії.

  • Останні дані eMarketer також показують, що споживачі в США витратять більше $ 933 млрд на онлайн-покупки у 2021 році, що майже на 18% більше, ніж торік.
  • Інвестиції як у звичайну роздрібну торгівлю, так і в e-commerce можуть допомогти Walmart максимально використовувати зростаючу тенденцію гібридних моделей рітейлу, першопрохідцями якої стали такі компанії, як Amazon.
  • Разом з тим споживачі все більше вимагають інноваційних можливостей для здійснення покупок по цифрових каналах. Зростання соціальної комерції і покупок з використанням доповненої реальності говорить про цю тенденцію. Нове партнерство Walmart і Meredith може допомогти обом компаніям розширити свої можливості для покупок і зберегти перевагу в усі більш конкурентному середовищі.