Події Е&L

Виробник фототехніки Kodak почне випускати лікарські компоненти для боротьби з коронавірусів

10:29, 05/08/2020

Компанія Kodak, відома як виробник фотоапаратів, почне займатися виробництвом ліків, пише BBC. Kodak Pharmaceuticals буде виготовляти компоненти для непатентованих вакцин для боротьби з коронавірусів. У зв’язку з цим уряд США надав компанії кредит на суму $ 765 млн.

«Kodak пишається тим, що бере участь в зміцненні самодостатності Америки у виробництві ключових фармацевтичних інгредієнтів, які необхідні нам для забезпечення безпеки наших громадян», – заявив виконавчий голова Джим Контіненса. Він. також сказав, що для досягнення великомасштабного виробництва буде потрібно три-чотири роки.

Після отримання кредиту акції Kodak виросли більш ніж на 60%. Уряд США заявило, що таким чином хоче зменшити залежність від зарубіжних країн в постачаннях медикаментів. «Головне, чого навчила нас пандемія, це тому, що американці сильно залежать від зарубіжних ланцюжків поставок основних ліків», – заявив представник Білого дому Пітер Наварро. Президент США Дональд Трамп назвав це «однією з найважливіших угод в історії фармацевтичної промисловості США».

Kodak – не єдина виробник, який вирішив спробувати себе у виробництві ліків. Японський виробник фототехніки Fujifilm також працює над потенційною вакциною проти Covid-19 і сподівається незабаром почати випробування на людях.

Джерело: retailers