Е-комерція

Вплив Covid-19 на електронну комерцію

12:26, 22/01/2021

2020 рік став для багатьох складним роком. Водночас електронна комерція зростала як ніколи раніше. Що можна очікувати від 2021 року? SearchNode опублікував новий звіт про останні тенденції електронної комерції та вплив Covid-19.

Минулого року SearchNode опублікував звіт про тенденції електронної комерції у 2020 році. Звичайно, тоді мало було відомо про коронавірус, який поширився б по всій земній кулі. В ході опитування було багато розмов про Magento 2 (оскільки з 1 червня 2020 року Magento більше не підтримуватиме Magento 1), покращений акцент на персоналізації та екологічній стійкості.

Звичайно, 2020 рік стосувався всього Covid-19.

Що змінилося за дванадцять місяців? З’ясуймо, як литовська технологічна компанія опублікувала новий звіт про тенденції електронної комерції. У жовтні 2020 року компанія опитала близько 100 осіб, які приймають рішення щодо електронної комерції з Європи та Північної Америки.

6%: дохід від електронної комерції зменшився під час блокування

Звичайно, були питання щодо Covid-19. Здається, що більшість компаній з електронної комерції збільшили свій дохід в Інтернеті під час глобального блокування навесні 2020 року. Згідно з опитуванням, 90% компаній бачили, що їхні продажі в Інтернеті хоча б трохи зросли, причому 50 відсотків респондентів стверджували, що вони зросли понад 100 відсотків. Але все-таки 6 відсотків кажуть, що їх дохід від електронної комерції зменшився під час блокування.

Після закінчення блокування багато споживачів знову почали робити покупки у роздрібних торговців. Проте, 86 відсотків респондентів кажуть, що їхні доходи в Інтернеті зросли, і лише 4 відсотки говорять, що вони зменшились.

Інтернет-дохід після та під час глобального блокування - Searchnode 2021

Норма прибутку в Інтернеті збільшена на 38%

Створення онлайн-продажів – це одне, і вся ситуація з Covid-19 також призвела до таких речей, як порушення ланцюгів поставок, погано укомплектоване обслуговування клієнтів тощо. Це безпосередньо впливає на норму прибутку в Інтернеті. Здається, що для 38 відсотків тих, хто приймає рішення щодо електронної комерції, їхня норма прибутку в Інтернеті зросла під час глобального блокування, тоді як для подібного відсотка (40 відсотків) ситуація заявила приблизно те саме. Лише 15 відсотків заявили, що він зменшився.

Вплив Covid-19 на робочу силу

Звісно, ​​пандемія також призвела до деяких змін у робочій силі компаній. Близько 44 відсотків заявили, що їм довелося переселити персонал, тоді як кожен десятий найняв більше людей. Інша сторона медалі полягає в тому, що 26 відсотків повинні були звільнити деяких людей, а 15 відсотків заявили, що їм довелося зменшити зарплату своїм працівникам. І, можливо, дещо дивно для когось, але на 5 відсотків вдалося збільшити зарплату. І ще більш дивно: 21 відсоток компаній взагалі не скоригував свою робочу силу.

21% компаній не скоригували свою робочу силу.

23% гравців з усіх каналів збільшили продажі в автономному режимі

Ще однією цікавою висновком дослідження є те, що для роздрібних торговців, що мають як інтернет, так і офлайн-магазини, 23 відсотки говорять, що їх офлайн-продажі зросли, а 16 відсоткам вдалося зберегти подібність. На жаль, для 43 відсотків їх офлайн-продажі зазнали успіху.

Вимірювання для фізичних продавців

Багатьом роздрібним торговцям довелося кардинально змінити свій бізнес, якщо вони хотіли уникати припинення бізнесу. Тож минулого року було запроваджено багато нових практик. Серед учасників 31% запровадили доставку в магазині, тоді як 26% ​​обрали доставку додому. На жаль, приблизно кожному п’ятому довелося назавжди закрити деякі фізичні магазини.

Вимірювання, зроблені офлайн-магазинами - Searchnode 2021

Загалом, коронавірус сильно вплинув на інтернет-магазини на різних рівнях. Серед основних викликів для підприємств електронної комерції найбільше згадували порушені ланцюги поставок та задоволення попиту на продукцію. Але обмежені операції через блокування, управління запасами та загальну відсутність співробітників також були ключовими проблемами для інтернет-магазинів. І 17 відсотків сказали, що це складно, тому що їм потрібно закрити свої фізичні магазини.

Порушення ланцюга поставок було головним викликом для багатьох Інтернет-магазинів у Європі.

Зміщені стратегії

Минулого року багато респондентів заявили, що в основному впровадять, покращать або змінюють персоналізацію, пошук на сайті та багатоканальний канал. Цього року стратегічне бачення, звичайно, змінилося завдяки Covid-19. Більшість компаній (45 відсотків) тепер будуть більше зосереджуватися на цифровій частині свого бізнесу, коригуючи асортимент, інвестуючи в нове програмне забезпечення для електронної комерції або більше зосереджуючись на мережевих каналах маркетингу.

Кожен п’ятий сказав, що активізуватиме дії, тобто їм потрібно виконувати свої стратегії та діяти швидше. Кожен десятий заявляє, що зараз більше зосереджений на фізичних налаштуваннях магазинів, а 8 відсотків пішли на коригування ланцюга поставок – від незначних до абсолютно нових ланцюгів поставок або логістики.

Фінансові наслідки

Попри все погане, що відбувалося через спалах коронавірусу, фінансово 2020 рік не був таким поганим для багатьох компаній електронної комерції. Більшість із них (63 відсотки) вважають, що рік (до жовтня) був вдалим. І 28 відсотків стверджують, що їх електронний комерційний бізнес працював добре, тоді як у їхніх фізичних магазинах – ні. І дивовижні 2 відсотки сказали протилежне!

Фінансові результати для компаній електронної комерції - Searchnode 2021

Джерело: ecommercenews.