Логістика

Власники “Нової пошти” купили кур’єрську онлайн-платформу iPost

15:03, 20/01/2021

Засновники “Нової пошти” В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк інвестували в кур’єрський сервіс iPost. Експерти вважають, що мета угоди – отримати доступ до IT-рішень і процесів компанії для того, щоб скласти конкуренцію існуючим сервісів доставки Glovo і Rocket/

 У серпні 2020 року співвласники “Нової пошти” В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд” Прайд “придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії” Айпост Прогрес “, яка володіє сервісом iPost. Інформація про це міститься в сервісі моніторингу реєстраційних документів Опендатабот. 

Засновники iPost Сергій Жмудь і Максим Плющев залишилися співвласниками компанії. Їм належить по 9,27% в статутному капіталі “Айпост Прогрес”.  

Фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times. На сайті Capital Times в розділі “угоди” говориться що вони допомогли залучити приватних інвесторів для розвитку бізнесу “інноваційному українському кур’єрського сервісу, який було збудовано на основі власної кур’єрської онлайн-платформи”. Керуючий партнер Capital Times Сергій Гончаревич відмовився розкрити деталі угоди, пославшись на угоду про нерозголошення інформації.

У прес-службі “Нової Пошти” так прокоментували інвестицію в iPost:

“Ми завжди тримаємо руку на пульсі світових трендів і нових технологій, тому не можемо бути осторонь від краудсорсінгових проектів, які змінюють економіку в цілому і галузь логістики, зокрема. Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такий”.

 У компанії додали, що спільно з iPost вони залучили великих клієнтів – АТБ, Fozzy та ін. Суму угоди сторони не розголошують.

iPost – український стартап, заснований в 2016 році Максимом Плющевим і Сергієм Жмуді. Фактично це онлайн-платформа для кур’єрів і відправників. Кур’єри реєструються в додатку iPost і працюють за принципом: “взяв замовлення-відправив замовлення”. Термін виконання – від 30 до 120 хвилин. З кожної доставки iPost стягує комісію. Основними клієнтами iPost є компанії, які продають товари через інтернет-магазини.

Екс-керівник департаменту розвитку цифрових технологій “Нова Пошта” Артем Волхонський припустив, що “Нова пошта” купила iPost для того, щоб отримати доступ до IT-рішень і процесів компанії для поліпшення власного сервісу. Результат буде залежати від того, як “Нова пошта” зможе інтегрувати рішення iPost в свої процеси та використовувати кадровий потенціал iPost.

“Припущення номер два – “Нова Пошта “хоче відокремити кур’єрську доставку в окремий бренд, який буде намагатися конкурувати з сервісами доставки, такими як Glovo, Rocket. Побудувати конкурента цих сервісів в поточних процесах з термінальною логістикою не вийде і запуск окремого бренду зі своїми процесами виглядає логічно”, – додав Волхонський.

Керуючий партнер GOlab Віталій Яницький також вважає, що “Нової поштою” цікава нова операційна технологія, iPost, яку можна застосувати всередині своєї логістики, при цьому не ламаючи існуючу модель.  

 “Бізнес-модель iPost збиткова, тому цінністю була працююча технологія, за допомогою якої можна зайти в новий сегмент і почати проект, наприклад, з “АТБ”. Вартість такої технології в Україні на рівні до $ 500 000 “- уточнив Яницький. 

В інтерв’ю для RAU засновники iPost Максим Плющев і Сергій Жмуд оцінили загальна кількість відправлень поштових та кур’єрських служб в 2020 році в 433 млн, з яких 10% складають адресні доставки (43 млн), а 4% – доставка всередині міста (17,3 млн). Щорічно ринок доставки товарів зростає приблизно на 30%, а щорічний приріст ринку доставки замовлень з ресторанів і супермаркетів становить близько 40-50%.

У 2019 чистий дохід “Нової пошти” склав 13,45 млрд грн, компанія доставила 212 млн одиниць відправлень. За даними Forbes частка ринку “Нової пошти” на ринку поштових послуг в 2019 році склала 59%.

Джерело: retailers.