Люди Е&L

Кісіль Ростислав

Вакцина, е-комерція, зелені технології: що буде з економікою і логістикою у 2021-му

16:24, 11/02/2021

Ростислав Кисіль, засновник і президент поштово-логістичної групи компаній Meest про можливе відновлення економіки й розвитку галузі логістики в році, що почався.

У 2020 році світова економіка впала приблизно на 5% – мало не найгірший показник за останні десятиліття. Через глобальне локдауна десятки сфер нашого життя перестали працювати й тисячі компаній були змушені припинити діяльність. Світова спільнота має великі надії на 2021 – відбудеться відновлення в цьому році? Від чого воно буде залежати й за якими супутніми трендами ми будемо спостерігати наступні місяці? Розберімось.

Вакцина

2021 – рік, коли вакцина від COVID-19 буде поширюватися по світу в масових обсягах. Ця подія – головна умова для повернення до стабільності. Новини про вакцину змусили світові рейтингові агентства і навіть політичні організації змінити прогнози на рік в позитивну сторону – зараз вони передбачають збільшення світового ВВП на близько 5%, що є гарним відновленням.

Але все буде залежати від темпів і ефективності поширення доз. Невдачі з виробництвом і транспортуванням можуть на місяці відкласти довгоочікувану перемогу над пандемією. І чим довше ми будемо чекати цієї перемоги, тим більше може постраждати економіка.

Перед індустрією логістики постало завдання, з якою, як кажуть гравці, вони ніколи не стикалися. Один з головних викликів – налагодити процес доставки десятків мільйонів препаратів. Для цього треба буде радикально трансформувати процеси й менеджмент транспортування.

Серйозною завданням залишаються і умови перевезення. Зокрема, вакцини від Pfizer / BioNTech треба зберігати при мінус 70 градусах за Цельсієм, і останні місяці перевізники експериментують з різними варіантами. Наприклад, для вакцини адаптували технології, які записують свідчення температури протягом її транспортування. Але ці дані допомагають лише постфактум – щоб зрозуміти, сприятливі чи були умови й чи придатний препарат для використання.

Інші способи більш просунуті. Моніторинг температури в режимі реального часу, динамічні наклейки, які змінюють колір залежно від стану вакцини – кількість нових рішень буде зростати протягом року.

Це ж стосується ще одного варіанту – використання сухого льоду для перевезення вакцини. Зараз це чи не найпоширеніший спосіб, але він має свої особливості – зокрема, те, що речовина шкідливо для людини. Тепер авіалінії United, наприклад, відслідковують рівень сухого льоду в літаку, щоб не ставити під загрозу здоров’я пілотів і екіпажу. Доходить взагалі до банальних, але одночасно важливих змін – тепер літаки United можуть перевозити в п’ять разів більше речовини, ніж було дозволено раніше, і підлітати прямо під вантажні об’єкти, минаючи проміжні станції.

Зміцнення онлайн-комерції

Пандемія радикально – і, можна сказати, остаточно – змінила купівельні звички. Все більше людей стали купувати речі онлайн. Наприклад, проникнення електронної комерції в США за перші три місяці 2020 року зросла вдвічі – без карантину для такого зростання було б потрібно 10 років.

В 2021 році тренд продовжиться. За прогнозами, індустрія зросте майже на 15% – це, звичайно, менше, ніж у рекордному 2020-й, але все ще серйозний показник. Крім покупок в інтернеті як таких, для споживачів стають важливими й інші нюанси – зручність і оперативність.

Це, відповідно, змінює ланцюжка поставок і способи транспортування речей – рітейлерам і ecommerce-гравцям потрібно адаптуватися. І тут є кілька напрямків. По-перше, ще у 2020 році з’явився тренд на масштабне розширення складських площ. Лідери індустрії почали активно інвестувати в big box – склади майже 20 000 кв. метрів. Наприклад, Amazon, за оцінками, орендувала будівель на більш ніж 9 млн кв. метрів, щоб мати можливість обробляти більшу кількість посилок. І цей показник буде рости – через пандемію і переходу споживачів до онлайн-покупок.

Інше перспективний напрямок – автоматизація цих самих складських площ. Інвестиції в роботизацію будівель збільшилися більш ніж на 50% торік. Роботи дозволяють компаніям збільшити швидкість і ефективність сортування, а також відправку посилок в кінцеві точки. І деякі з них їздять навіть не по запрограмованому маршруті, а самостійно – завдяки технологіям розпізнавання об’єктів. Цьому ринку пророкують зростання до $ 6,8 млрд до 2025 року.

Нарешті, змін зазнає і сам механізм доставки. Точніше – транспортний моніторинг. Зараз відстеження доставки базується в чекпоінти: в портах, на митниці, на фабриках і так далі. Але що відбувається між цими точками часто залишається невідомим. Пандемія вказала на серйозну проблему: при локдауне транспорт міг прибувати в один з таких чекпоінтів і бачити, що той закритий. Це виливалося в втрату грошей.

Важливим напрямком розвитку сфери в найближчі роки буде створення систем для відстеження транспорту і потім – більш точного прогнозування щодо термінів доставки. З цим допоможуть такі технології як Big Data і штучний інтелект.

Крім того, не варто і забувати про інструменти, з якими безпосередньо контактують споживачі. Наприклад, під час пандемії ми бачимо, що особливим попит мають поштомати. Це логічно, адже зараз це, напевно, найбезпечніший спосіб для обміну речами – відсутні контакти з іншими людьми.

Останній рік ми в Meest активно розвиваємо цей напрямок – наша мережа нараховує близько 1500 пристроїв і ми продовжуємо її розвивати. Наприклад, недавно запустили між поштоматами по Києву надшвидку доставку за п’ять годин (для цього потрібно вкласти відправлення в поштомати до 11:00), а буквально днями запустили в роботу і чат-боти для терміналів. Тепер можна відкрити й закрити осередок, оформити відправлення посилки, оплатити його і відстежити доставку прямо в популярних месенджерах – Viber і Telegram.

Зелені технології

У 2021 року світ повернеться до серйозних кроків по збереженню навколишнього середовища, які були відкладені через пандемію. Відбудеться відразу кілька важливих змін, які відбудуться синхронно. Новий президент США Джо Байден в перший день свого президентства повернув США до Паризькому кліматичної угоди – це сигнал, що його адміністрація налаштована рішуче.

Євросоюз нарешті почне програму зеленої економіки. В її рамках Комісія щорічно видаватиме транші й гранти на відповідні проєкти на загальну суму, еквівалентну 0,5% ВВП єврозони. Китай же запустить чергову економічну п’ятирічку, яка передбачає підвищення енергоефективності.

Зміни поступово доходять і до логістики – в цій галузі це особливо актуально: за статистикою, на транспорт припадає близько 14% річних викидів. І вантажні перевезення відповідальні за їх левову частку. Наприклад, вантажівки складають лише 5% від всіх машин, але генерують 25% викидів.

Одне з головних напрямків розвитку зараз – введення в експлуатацію електромобілів. Якщо споживчий ринок тут розвивається вже досить давно, то корпоративний почав набирати обертів тільки рік-два назад. 2020 став важливим для цієї області: 10000 електричних фургонів замовили Amazon і UPS, власне рішення представив перспективний стартап Volta, а Daimler, Ford і General Motors повідомили про плани випустити новинки у 2021-2022 роках. Тому наступні кілька десятків місяців стануть, як кажуть, “гарячими” для галузі: на ринок вийде відразу кілька великих і середніх гравців, які будуть поступово робити галузь “зеленішим”.

Інше важливе питання – ефективність. За статистикою, 20% вантажівок в Європі їздять порожніми, а інші в середньому заповнені лише наполовину. Це також веде до продуктивного використання цього типу транспорту і завдає додаткової шкоди екології. За останній час з’явився ряд сервісів, які об’єднують товари різних постачальників в одну вантажівку.

Один з таких – Flock Freight. Торік він залучив суму понад $ 100 млн інвестицій на розвиток власної технологічної системи. Представники компанії говорять, що платформа значно скорочує витрати на паливо, а також знижує викиди вуглецю на 40%. $ 100 млн – це заявка на стрімке зростання у 2021 році. І така підтримка є ще у ряду сервісів: Uber Freight, KeepTruckin, Next Trucking, Convoy. Тому розумний менеджмент має всі шанси стати трендом №1 в цьому році. А потім – рух в напрямку “зелених” рішень також.

Екологічні ініціативи – також хороший інструмент. Наприклад, ми в Meest з 2016 року за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) реалізуємо програму “Зелена логістика”: міняємо підходи до утилізації та перероблювання відходів, а також впроваджуємо екотехнології у всьому ланцюжку процесів.

Крім того, ми ввели додаткову послугу “4Д: Доставка Дружня До Довкілля”: в її рамках клієнти можуть доплатити до тарифу 1 гривню, щоб зробити відправлення екологічно чистими. За даними консалтингової компанії EcoArt, така сума потрібна, щоб компенсувати 2 кг СО2 – саме такий обсяг парникових газів утворюється при доставці. Ці гроші потім йдуть на посадку дерев або інші проєкт поглинання викидів.

Наступні місяці світ, безсумнівно, буде пильно спостерігати за поширенням і дією вакцини. Від цього дійсно буде залежати багато чого. Але паралельно з цим будуть відбуватися й інші не менш важливі процеси – трансформація світової торгівлі і боротьба зі зміною клімату.

Джерело: delo.ua