Е-комерція

В Японії заявили про плани запустити 6G до 2030 року

11:50, 24/01/2020

Міністерство внутрішніх справ і комунікацій Японії має намір сформувати до кінця січня дослідницьку групу, яка займеться розробкою стратегії переходу на технологію «пост-5G». Вона буде складатися з 10 фахівців, включаючи інженерів з Токійського університету, представників японського телекомунікаційного гіганта NTT і компанії Toshiba, а керівник нею буде президент Токійського університету Макото гонок.

Мобільний зв’язок 6G, яка в 10 разів більше швидше, ніж п’яте покоління, повинна з’явиться в Японії до 2030 року. Куратором напрямку буде міністр Такао Санае.

Запуск високошвидкісної комунікації 6G забезпечить суспільство майбутнього голографічними технологіями для конференц-залів і шкільних класів, а також можливістю передавати в режимі реального часу обчислювальні дані, які можна порівняти з мозком людини.

Японія збирається інвестувати в дослідження і розробки 6G $2 млрд. Нова зв’язок забезпечить гадану сьогодні неймовірною швидкість передачі даних по повітрю – 100 Гбіт/с.

Роботу в цьому напрямку вже почали в Китаї. У листопаді минулого року Міністерство науки і технологій оголосило про формування двох команд, які займуться прискореною розробкою протоколу 6G. Заступник міністра науки і технологій КНР Ван Сі назвав розробку 6G пріоритетним завданням і «важливим етапом» у розвитку держави.

Джерело: hightech.