Е-комерція

В Україні запустився агрегатор ваучерів Wouch!у форматі підписки

14:36, 29/07/2020

Сервіс доступний поки тільки в Києві. До кінця року він запрацює в Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Надалі сервіс стане доступний у всіх великих містах України. У розвиток Wouch! інвестори планують вкласти 300 млн грн. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Власники проєкту – інвестори з Еміратів, в портфелі яких кілька IT-проєктів на Близькому Сході. Wouch! – це перша їхня інвестиція в Україну.

При розробці сервісу інвестори орієнтувалися на сервіс The Entertainer, який понад 6 років працює на ринку ОАЕ і має 1 млн активних користувачів. 

Що це за сервіс

Wouch! – це агрегатор ваучерів від ресторанів, барів, салонів краси та інших компаній, які пропонують +1 безкоштовну послугу.

Він працює за підпискою на 1 місяць (від 59 грн) і на 3 місяці (від 99 грн). Під час оплаченого періоду користувач може скористатися необмеженою кількістю ваучерів. За допомогою промокодом wouch2020, який діє до 10 серпня, можна приєднати безкоштовну передплату на 30 днів.

Компанії з ваучерами згруповані за розділами: “ресторани”, “краса”, “розваги”, “сервіси” і “шопінг”. На старті відкриті 3 перших розділи.

Зараз в додатку доступно понад 400 ваучерів в 120 компаніях з пропозиціями “2 за ціною 1”, “послуга в подарунок”, “ексклюзивна знижка”. Кожен день додається від 5 до 10 партнерів. Серед них ваучери від ресторанів Mafia, Tiesto Grill, BAO, NAM, мережа “Файна Фамілія”, Mira Cafe та ін.

Додаток сервісу можна скачати як на сайті компанії, так і в Play Market і App Store.

У перший час підключення до сервісу буде безкоштовним. Компанія приймає заявки від компаній в сегментах HoReCa, Beauty & SPA, Entertainment, Hospitality, Retail. Також від сервісів з різного роду послугами: хімчистки, автомийки, СТО, сервісні центри та ін. Залишити заявку можна на сайті.

Владислав Сень, СЕО сервісу Wouch !:

“На українському ринку немає компаній, які б працювали в подібному форматі. Наше додаток – це бібліотека “булочок” для молодого та активного киянина, який хоче і готовий отримувати більше. Вартість однієї щомісячної підписки окупається в момент використання першого ж ваучера “.

Джерело: retailers.