Е-комерція

В Україні запустили сервіс оренди речей Renta

11:00, 27/10/2020

В Україні запустили сервіс для оренди речей Renta.ua. Через нього можна взяти або здати в оренду що завгодно: будинок, місце для парковки або кемпінгу, город, смартфон, рекламний простір на автомобілі, одяг і навіть кота. 

Розмістити оголошення. Потрібно зареєструватися та пройти перевірку. Заповнити опис предмета, який ви пропонуєте користувачам, додати фото і встановити суму за оренду.

Орендувати. Залишити заявку на сайті з бажаною датою або періодом користування. Якщо річ вільна – продавець підтверджує бронь. Про передачу користувачі домовляються безпосередньо. Крім суми, встановленої орендодавцем, потрібно заплатити заставу, який повертають після операції.

Всі користувачі проходять перевірку у багатьох факторах. Зокрема: власний номер телефону, соцмережі (враховуючи кількість друзів), паспортні та банківські дані, рейтинг та відгуки з минулих угод.

Крім того, прямо на платформі можна застрахувати майно, підписавши договір оренди, складений юристами сайту, оскільки адміністрація не несе відповідальності за речі. За словами засновників сервісу, багаторазове використання речей замість покупки нових, допомагає мінімізувати екологічні збитки.

Джерело: retailers.ua