Е-комерція

В Україні запустили онлайн-маркет новорічних подарунків від локальних виробників

14:59, 22/12/2020

З 8 грудня до 14 січня проходитиме онлайн-маркет святкових подарунків. У ньому беруть участь малі українські локальні виробники.

Ідея ініціативи Новорічного маркету українських подарунків — привернути увагу покупців до локальних виробників і підтримати малий бізнес під час пандемії. Відомо, що цього року в Україні припинили роботу близько 700 тисяч підприємств. Третина малого бізнесу втратила до 80% прибутку і звільнила до 50% працівників.

На окремій сторінці товари малих локальних виробників зібрано у 8 категоріях: новорічний декор, товари для дому, креативні подарунки, одяг та аксесуари, косметика, книжки та канцелярія, товари для дітей та продукти до святкового столу.

“Наближаються найочікуваніші свята року, коли кожен буде шукати подарунки для своїх друзів, рідних і колег, — коментує Владислав Чечоткін, співзасновник і CEO партнера проєкту ROZETKA. — Ми вкотре хочемо підтримати малий український бізнес і закликаємо всіх дарувати на Новий 2021-й рік товари локальних виробників. Тепер можна не морочитися над тим, що подарувати близьким на свята, адже на Новорічному маркеті українських подарунків ми зібрали понад 60 000 товарів від 250 малих локальних брендів”.