Події Е&L

В Україні запускається новий цифровий банк O.Bank

11:59, 27/01/2020

Ідея Банк став емітентом нового цифрового банкінгу O.Bank.

O.Bank – це банк для людей, які цінують свій час і живуть в активному ритмі. Таких людей мільйони, і вони хочуть отримувати весь спектр банківських послуг в режимі онлайн. Для того щоб скористатися послугами нового цифрового банку, досить просто завантажити додаток з Google Play і Apple Store. При цьому не потрібно відвідувати відділення – усі послуги банку доступні в смартфоні.

У O.Bank реалізований ряд унікальних переваг, таких як максимальні кешбек при будь-яких онлайн-покупках і на підписки платних сервісів Google і Apple, до 120 днів безкоштовного користування кредитними коштами, зручне спілкування з клієнтами через Сторіс в додатку і інші переваги.

Також клієнти банку отримають весь функціонал, необхідний для цифрового банку, який доступний в режимі 24/7, як і онлайн-підтримку.

“У наступних релізах O.Bank буде реалізований ряд інноваційних рішень, яких поки немає на українському ринку. Вони обов’язково здивують кліентов.Міровие тренди говорять про масштабну діджіталізаціі всіх сфер життя. Україна дуже активно приймає інновації, і ми також вибрали стратегію розвитку Діджитал-напрямки. Ми запускаємо новий цифровий банк O.Bank – новий бренд з новою сервіс-моделлю і новими продуктами. Це банк без відділень, з онлайн-підтримкою для клієнтів 24/7”, розповідає Петро Качмарек, голова наглядової ради Ідея Банку

Нагадаємо, в листопаді E&l news опублікував ексклюзивне інтерв’ю з головою правління Оксібанку щодо онлайн-банкінгу Sportbank.

Мітки: ,