Логістика

UPS подарує нове життя старим уніформам

12:26, 30/11/2020

Поштово-логістична компанія UPS переробить 125 тисяч старих уніформ у повідки для бездомних собак.

Використовуючи пожертвування від UPS, програма сприяє роботі Ініціативи за доступне житло, що базується на Decatur.

Повідки надаються Центру порятунку тварин у США.

UPS співпрацює з двома місцевими некомерційними організаціями, щоб переробити 125 тисяч старих уніформ на собачі повідці, скориставшись програмами для забезпечення вкрай необхідних будинків та робочих місць для жителів району Атланти – в тому числі деяких чотириногих.

Коли у вересні минулого року компанія оголосила, що її культові коричневі уніформи переживуть ребрендинг, це створило виклик: що робити зі старими. Завдяки партнерству з Re:Loom Ініціативи доступного житла та Центром порятунку тварин “Найкращі друзі тварин” в Атланті, UPS тримає стару форму зі звалищ та сміттєспалювальних заводів і переробляє на модні нові собачі повідці.

Починаючи з 2009 року, компанія re:loom готувала бездомних та малозабезпечених людей вироби, виготовлені вручну з надлишкового текстилю. Використовуючи грант Фонду UPS, ткачі в  ткацькому цеху Скотдейл, штат Джорджія, виготовляють близько 1200 повідців зі старої форми UPS. Програма не дозволила 118 тонн старої форми зі звалищ та сміттєспалювальних заводів протягом перших шести місяців.

UPS дарує готові повідці Центру порятунку тварин Товариства тварин найкращих друзів в Атланті, де вони будуть використані та поїдуть додому з собаками, усиновленими в центрі.

“Цю стару форму носили наші 125 тисяч водіїв, які щодня доставляють майже 22 мільйони пакетів та документів по всьому світу”, – сказав Патрік Браун, директор з питань стійкого розвитку в UPS. 

“Останнє, що ми хотіли зробити, – скинути їх на звалище. Ось чому ми так раді співпрацювати з цими дивовижними некомерційними організаціями, щоб дати їм друге життя і зробити щось особливе в нашій громаді”.

Минулого року UPS “Коричневі”, одна з найвідоміших і впізнаваних корпоративних уніформ у світі, отримала перший великий редизайн з початку 1920-х років і найважливішу зміну з того часу, як водії компанії почали носити шорти на початку 1990-х.

Джерело: ups.