Події Е&L

Uniqlo перетворює старі куртки в нові

12:02, 22/09/2020

Uniqlo запускає кругову лінію одягу: японська мережа моди збирає зношені речі та перетворює їх у новий одяг. В основному, пуховики, якими славиться бренд.

Uniqlo представляє власну колекцію переробленого одягу під назвою RE.UNIQLO.  Нова модна лінія бренду має на меті зробити саме це: японський роздрібний торговець просить покупців повернути зношений одяг до своїх магазинів, після чого вони переробляються в новий одяг.

«У нас є понад 2000 магазинів по всьому світу, і ми можемо розв’язувати соціальні проблеми (наприклад, знищення навколишнього середовища), збираючи товари, які нашим клієнтам більше не потрібні в магазинах, і відтворюючи їх в нових продуктах», – Масахіро Ендо, директор із соціальних комунікацій в Uniqlo’s холдингова компанія Fast Retailing, пояснює Charged Retail. 

“Ми створимо остаточну модель перероблення в нашому ланцюжку поставок за співпраці з нашими клієнтами, і в результаті ми прагнемо зменшити використання ресурсів, викиди вуглекислого газу та відходи”.

620 тисяч нових курточок

Однак, цієї осені ініціатива розпочнеться лише з одного продукту: пуховика на основі старих пуховиків. Щобільше, RE.UNIQLO спочатку буде доступний лише на японському внутрішньому ринку. Компанія зазначає, що багато зусиль спрямовується на збір та перероблення, перш ніж “новий” перероблений одяг зможе потрапити в магазини: протягом одного року лише для японського ринку було зібрано 620 000 пальто, оскільки колекція дебютує там 2 листопада. Пух потрібно вийняти та повторно використати у новому дизайні, розробленому спеціально для лінійки стійкої моди. 

Для товарів наступного року вже розпочинається нова колекція пуховиків у 21 країні, що має дозволити RE.UNIQLO бути доступним у всьому світі у 2021 році. Протягом обмеженого часу покупці, які приносять одяг у магазини бренду, отримуватимуть ваучер на знижку. Раніше, у 2006 році, Uniqlo також ініціювала збір злегка використаного одягу та передачу його біженцям або іншим людям, які потребують.

Джерело: retaildetail