Логістика

“Укрпошта” спільно з ЄБРР оголосила тендер на закупівлю 1860 авто для проєкту “Пересувні відділення”

12:08, 28/12/2020

АТ “Укрпошта” спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосили тендер на закупівлю 1860 автомобілів для реалізації проекту “Пересувні відділення” в 2021 році.

Як повідомила пресслужба “Укрпошти” в понеділок, серед основних вимог до пропозицій повний комплект необхідного дообладнання (повноцінна робоча зона, сейф, GPS, відео реєстратор і т.п.), гарантія і обслуговування в 17 областях, а також ряд вимог до самої машини, які були сформовані на базі майже двох років роботи пілотного проєкту в Чернігівській області.

Відповідне оголошення оприлюднене на електронному майданчику для закупівель ЄБРР (платформа ECEPP).

Учасниками тендеру можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти.

Фінансування проекту буде здійснюватися за залучені кошти ЄБРР.

“До кінця 2021 року 1850 нових авто повинні забезпечити понад 11 млн жителів сіл з населенням до 2 тис. Чоловік 100% сучасних послуг: можливістю отримувати доставку до дверей, замовляти ліки та дрібну побутову техніку в інтернет-магазинах, оплачувати комунальні платежі тощо. Нові авто будуть доставляти цивілізацію жителям 17 областей, які в наступному році закінчать процес автоматизації “Укрпошти”, – відзначають в компанії.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресслужбі “Укрпошти”, ще 10 машин – запасні, які компанія не обов’язково отримає у 2021 році. Вони включені в тендер як опція, якщо знадобиться замінити будь-які з 1850 основних авто.

Закупівля нових автомобілів стала можливою завдяки кредиту ЄБРР в EUR63 млн, які “Укрпошта” витратить на розвиток інфраструктури.

“Міжнародна майданчик ЄБРР дозволяє долучити до участі в тендері широке коло учасників і створити потужну конкуренцію на торгах. Ми сподіваємося отримати пропозиції від всіх відомих виробників машин такого формату і вибрати варіант, який повністю відповідає технічним вимогам і зможе запропонувати весь спектр робіт з обслуговування за кращою ціною “, – зазначив заступник генерального директора із закупівель” Укрпошти “Олександр Наход.

Першу поставку машин в компанії планують на червень, щоб до кінця 2021 року нові авто почали повноцінну роботу.

Як повідомлялося, раніше “Укрпошта” підписала договір фінансового лізингу з ПУМБ про закупівлю 500 автомобілів Fiat Doblo Maxi для пересувних відділень вартістю майже EUR8,5 млн.

Всі закуплені 500 автомобілів вже працюють на поштових маршрутах.

Джерело: interfax.