Логістика

Король Софія

“Укрпошта” планує залучити EUR 100 млн на будівництво нових сортувальних центрів

13:03, 18/09/2020

“Укрпошта” розраховує в жовтні підписати угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) на виділення кредиту в EUR100 млн. Про це заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський в ефірі KSE Business Transformation Week “Трансформаційні лідери. Публічний сектор” ввечері в четвер передає ” Інтерфакс-Україна “.

“Я дуже сподіваюся, що 1 жовтня ми підпишемо перше в історії компанії угоду на EUR100 млн на побудову нової логістичної мережі”, – зазначив Ігор Смілянський. Він нагадав, що останній сортувальний центр “Укрпошти” побудували в 1980 році – “на такому застарілому обладнанні дуже складно конкурувати з ринковими гравцями, такими, як “Нова пошта””.

Навесні “Укрпошта” розраховувала залучити EUR100 млн на будівництво нових сортувальних центрів до літа. Як пізніше уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в компанії, залучені кошти планується направити на проєктування і будівництво трьох-чотирьох терміналів, а також на автоматизацію близько 30 депо.