Логістика

“Укрпошта” буде доставляти товари сторонніх продавців маркетплейса “Епіцентр”. Якщо продавець вибере таку опцію

12:49, 28/04/2021

Товари сторонніх продавців маркетплейса “Епіцентр” буде доставляти “Укрпошта” (якщо продавці виберуть таку опцію), говориться на сайті поштового оператора.

“Укрпошта” представляє послугу експрес з терміном доставки до 2 днів (без урахування дня відправлення) в межах обласного центру, області та між обласними центрами; до 3 днів в межах України (якщо відправлення оформлено до 14:00).

На деякі товари доставка може бути безплатний. Практично. Одержувач повинен буде сплатити тільки комісію постоплати (можливо мова йде про накладене платежі, в цьому випадку комісія складає 1% від суми накладеного платежу (мін. 5 грн) –  ред .). Умови при яких надається безкоштовна доставка для різних груп товарів буде різна. Але, попередньо, при безкоштовній доставці мінімальна вартість замовлення не повинна перевищувати 500 грн.

“Всього за кілька днів все відправлення вагою до 30 кг будуть доставлені в будь-який з 11 000 відділень по Україні. А завдяки пересувним відділенням замовлення доїдуть у віддалені населені пункти”, – відзначають в “Укрпошті”.

“Епіцентр” запустив інтернет-магазин в 2016 році. “Маркетплейс – з початку 2020 року”, –  заявляв керівник операційного підрозділу компанії “Епіцентр М” (розвиває маркетплейс в рамках ГК) Дмитро Хорунжий, додавши, що зараз через маркетплейс продають приблизно 1500 продавців. Відзначимо, що на початку 2020 року “Епіцентр” почала співпрацювати з компанією Hubber – онлайн b2b платформою, через яку постачальники і виробники продають товари на маркетплейсах і інтернет-магазинах в Україні. У серпні того ж року стало відомо, що “Епіцентр” планує самостійно розвивати маркетплейс.