Логістика

«Укравтодор» оголосив про початок співпраці з Bolt

16:02, 31/01/2020

В Bolt заявили, що ця співпраця «допоможе втілити важливі для країни проєкти та покращити життя громадян»

«Укравтодор» 31 січня 2020 року оголосив про початок співпраці з європейською платформою для замовлення поїздок Bolt. Про це повідомляє пресслужба «Укравтодору».

Зазначається, що це один із перших кроків державного агентства на шляху до створення відкритої мережі співробітництва із ключовими міжнародними інноваційними компаніями.

«У компанії Bolt ми вбачаємо партнера, який сповідує вищезгадані цінності та має необхідний досвід і ресурси, щоб просувати їх спільно з нами» – зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Основний напрям взаємодії «Укравтодору» та компанії Bolt – просвітницькі проєкти, які стосуються безпеки руху, чистих узбіч, культури поведінки на дорогах, а також збору даних про актуальний стан на дорогах.

«Ми інвестуємо в Україну, вважаємо це перспективною справою та будемо розширювати своє покриття по всій країні. Саме тому співпраця з «Укравтодором» є для нас стратегічним партнерством, яке допоможе втілити важливі для країни проєкти та покращити життя громадян», – підкреслив Тарас Потічний, регіональний менеджер компанії Bolt.

Джерело: mind.