Логістика

Uber запускає у Києві послугу з доставки посилок Uber Connect

15:37, 22/12/2020

Сервіс із замовлення таксі Uber запускає у Києві послугу з доставки посилок у межах міста Uber Connect, повідомила пресслужба компанії у вівторок.

“Uber Connect дає змогу користувачам відправляти необхідні й важливі посилки сім’ї та друзям. Це доступне рішення для безконтактної доставки того самого дня, що допомагає людям залишатися на зв’язку. Чи то пакет продуктів або необхідних речей для близької людини, чи то настільна гра на день народження друга, чи то ваше особливе новорічне печиво, тепер кожен може відправити необхідну посилку з допомогою послуги Uber Connect у застосунку Uber”, – зазначено в повідомленні сервісу.

Функція з’явиться у застосунку Uber користувачів як нова опція в меню вибору поїздки.

Зазначається, що подібно поїздкам за запитом, відправники зможуть продовжувати відслідковувати процес доставки до моменту отримання, в дорозі та при відправленні, а також поділитися статусом доставки з адресатом посилки. Вартість розраховується на основі найточнішої оцінки часу та відстані, яка застосовується до маршруту.

“Під час цієї кризи ми шукали нові способи, за допомогою яких наша платформа може допомогти в переміщенні необхідних товарів для підприємств і споживачів, одночасно надаючи нові можливості заробітку для водіїв. За допомогою Uber Connect ми хочемо адаптувати наші технології для задоволення потреб спільнот, що змінюються”, – наводить пресслужба слова голови з розвитку Uber у Центральній і Східній Європі Георгія Соколянського.

Джерело: interfax.